SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Fumi Studio uruchomiło dział postprodukcji na czele z Arturem Koppem

Zajmujące się animacją Fumi Studio utworzyło dział Fumi Works oferujący postprodukcję reklam, animatików oraz czołówek filmów i seriali. Nową strukturą kieruje Artur Kopp, który wcześniej pracował m.in. w firmach Rosenbot, D35, Platige Image i Chimney.

Article

- Fumi Works może oprzeć całą kampanię na wymyślonych przez zespół postaciach, jest w stanie zrealizować film w poruszanym poklatkowo cukrze, namalować czołówkę filmu fabularnego akwarelami, czy po prostu przygotować serię animatików pod okiem wytrawnego reżysera animacji. Jesteśmy w stanie podjąć się szkiców animacji do dalszych zastosowań w 3D, grafiki trójwymiarowej, koncepcji plastycznych na każdym etapie produkcji filmowej, scenariuszy czy key visuali - wylicza Artur Kopp, współzarządzający Fumi Works.

Zespół nowego działu jest oparty na kluczowych producentach i animatorach Fumi Studio: m.in. Mateuszu Michalaku, Piotrze Furmankiewiczu i Pawle Dębskim. Artur Kopp jako współzarządzający nową strukturą odpowiada za kontakty z klientami i organizację produkcyjną. Przez ostatnie miesiące zajmował się reżyserią i animacją jako frealancer, a wcześniej był animatorem i supervisorem m.in. w D35 (w latach 2014-2015), Platige Image (2012-2013) i Chimney (2003-2007). Od 2007 roku jest też współwłaścicielem firmy Rosenbot.

Fumi Studio działa od 2009 roku, zostało założone przez Piotra Furmankiewicza i Mateusza Michalaka. Zrealizowało do tej pory 12 krótkometrażowych, artystycznych filmów autorskich oraz serie animacji dla dzieci i młodzieży. Obecnie produkuje trzy filmy pełnometrażowe. Zrealizowało również produkcje komercyjne m.in. dla firm PLL LOT, Orange, Google i Bosch.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Fumi Studio uruchomiło dział postprodukcji na czele z Arturem Koppem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl