SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

GoldenSubmarine i Publicis zajmą się obsługą reklamową PGE

Agencje GoldenSubmarine i Publicis wygrały przetarg na obsługę reklamową ATL i BTL Polskiej Grupy Energetycznej. Będą dla niej pracować dwa lata.

Shutterstock.comArticle

Do trwającego od kwietnia przetargu zgłosiło się 11 agencji. PGE jednak odmówiło nam podania nazw ich wszystkich.

Biuro prasowe spółki przekazało nam jedynie,  że do współpracy wybrano agencje GoldenSubmarine i Publicis.

Współpraca z nimi obejmie produkcję i kreację materiałów reklamowych, wizerunkowych oraz promocyjnych.Będą zajmowały się realizacją kampanii reklamowych oraz bieżących projektów marketingowych w obszarze offline i online. Do ich zadań należeć będzie m.in. przygotowywanie koncepcji w zakresie kreacji wizerunku marki, przy zachowaniu spójności w obrębie systemu identyfikacji wizualnej oraz formatu kreatywnego marki, szukając jednocześnie indywidualnych rozwiązań wyróżniających markę na rynku.

GoldenSubmarine i Publicis odpowiedzialne będą za kreację, strategię i realizację (produkcję) kampanii reklamowych w tym: produkcje spotów telewizyjnych, radiowych, layoutów prasowych, kreacji do Internetu oraz wszelkich innych materiałów reklamowych.

Ich zadaniem będzie stała i bieżąca współpraca również przy projektach w okresie pozakampanijnym czyli przez cały okres trwania umowy, czyli przez dwa lata.

Cała komunikacja marketingowa będzie realizowana w oparciu o nową strategię marki, którą Grupa PGE ogłosiła w październiku 2021 roku, i hasło „PGE Prowadzimy w zielonej zmianie".

Ostatnio obsługą reklamową PGE zajmowały się agencje reklamowe Publicis i Fabryka Komunikacji Społecznej, które wygrały przetarg spółki na początku 2021 roku.

Dołącz do dyskusji: GoldenSubmarine i Publicis zajmą się obsługą reklamową PGE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl