SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Google wprowadza do platformy Mapy informacje o zamkniętych pasach ruchu i niesprawnych pojazdach

Koncern Google wprowadził nowości w aplikacji Mapy, które mają pomóc kierowcom. Teraz użytkownicy mogą znaleźć informacje na temat zamknięcia pasa ruchu w konkretnym miejscu, uszkodzonym pojeździe na drodze czy też innych obiektach utrudniających jazdę.

Article

Zmiany w aplikacji nawigacyjnej Mapy są przez Google wprowadzane intensywnie w ciągu kilku ostatnich miesięcy. M.in. w maju br. na platformie pojawiły się ostrzeżenia o fotoradarach, z kolei w czerwcu w aplikacji znalazł się wskaźnik prędkości oraz ostrzeżenia o wypadkach.

Teraz w Mapach Google wprowadzono dodatkowe informacje dotyczące zamknięcia pasa ruchu na konkretnej trasie, niesprawnym pojeździe w określonym miejscu lub o innych obiektach znajdujących się na drodze i zagrażających bezpieczeństwu jazdy.

Dzięki nowym funkcjom Mapy Google pozwalają kierowcom na coraz pełniejszy przegląd sytuacji na drogach którymi podążają, platforma staje się coraz większym konkurentem dla popularnej w Polsce aplikacji Yanosik, która m.in. ostrzega kierowców o patrolach policyjnych kontrolujących prędkość.

Dołącz do dyskusji: Google wprowadza do platformy Mapy informacje o zamkniętych pasach ruchu i niesprawnych pojazdach

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Karol
chciałbym wierzyć, że im się to uda, ale nie wydaje mi się :) Już próbowali wprowadzać to co yanosik i im nie wyszło. Pozostaje przy Yanku.
odpowiedź
User
radosz
chciałbym wierzyć, że im się to uda, ale nie wydaje mi się Już próbowali wprowadzać to co yanosik i im nie wyszło. Pozostaje przy Yanku.
na trasie zazwyczaj Yanosik w tle i google :) wiec co kto lubi
odpowiedź