SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Gość Radia ZET” na wybory samorządowe z Onet.pl. Prowadzącymi Joanna Komolka, Łukasz Konarski, Kamil Dziubka, Jonasz Jasnorzewski

Z okazji zbliżających się wyborów samorządowych Radio ZET oraz Onet będą wspólnie przygotowywać i realizować weekendowe audycje z cyklu „Gość Radia ZET”. Na program złożą się rozmowy z samorządowcami i kandydatami do lokalnych władz wzbogacone materiałami reporterskimi i rozmowami z mieszkańcami odwiedzanych miejscowości. Wydania specjalne „Gościa Radia ZET” poprowadzą na zmianę Joanna Komolka, Łukasz Konarski, Kamil Dziubka i Jonasz Jasnorzewski.

Article

Pierwsze wydanie „Gościa Radia ZET” przygotowywane wspólnie przez Radio ZET i Onet znajdzie się na antenie w sobotę 8 września br. tuż po godz. 8 rano.

Jak zapowiadają partnerzy projektu dziennikarze Radia ZET i Onetu odwiedzą miasta, które pokazują, że wybory samorządowe to nie tylko walka głównych partii politycznych, ale realne decyzje lokalne, lokalni działacze i sprawy, które rozgrywają się obok miejsca zamieszkania.

Każdej rozmowie towarzyszyć mają relacje reporterskie i rozmowy z mieszkańcami oraz aktywistami, tak żeby pokazać odbiorcom szerokie spektrum lokalnych spraw.

Pierwszym miastem, które odwiedzą Radio ZET i Onet będzie Radom. Kolejne to m.in. Kalisz, Elbląg i Nowy Sącz.

Samorządowego „Gościa Radia ZET" prowadzić będą w parach dziennikarze Radia ZET: Joanna Komolka i Łukasz Konarski oraz Onetu: Kamil Dziubka i Jonasz Jasnorzewski.

Udział Radia ZET (Eurozet) pod względem słuchania w okresie od marca do maja 2018 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 13,1 proc.

Według badania Gemius/PBI w lipcu br. Onet.pl zanotował 16,73 mln realnych użytkowników i 1,55 mld odsłon, a wszystkie strony i aplikacje internetowe Grupy Onet-RAS Polska - 20,63 mln użytkowników i 2,59 mld odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Gość Radia ZET” na wybory samorządowe z Onet.pl. Prowadzącymi Joanna Komolka, Łukasz Konarski, Kamil Dziubka, Jonasz Jasnorzewski

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Słuch
Słabi, nie poświęcę na to czasu.
20 10
odpowiedź
User
słuch
Radio Zet... szkoda gadać. Miało wspaniałych dziennikarzy to ich zamieniło na wredną pustą babę, która próbując zdobyć klikalność dla zetki zeszmaciła się do zapytania Jakiego o niepełnosprawność dziecka. Dno i metr mułu....
22 17
odpowiedź
User
Tom
Słucham Zetki z uwagi na dobrą muzykę, grają sporo nowości i wciągają dawno nie słyszane numery. Wiadomości mogłyby być bardziej obiektywne.
14 20
odpowiedź
User
slu
Zetka potrafi jeszcze zaskoczyć, ale... niestety nie tymi głosami.
15 10
odpowiedź