SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gremi Media wprowadza cztery nowe pakiety reklamowe

W ofercie spółki Gremi Media pojawiły się cztery nowe pakiety reklamowe, obejmujące tytuły prasowe wydawnictwa.

„Pakiet Mega Plus” jest poszerzeniem istniejącego już na rynku pakietu „Mega Tygodniki Opinii”. Do pakietu złożonego z „Uważam Rze” i „Przekroju” dodano tygodnik ekonomiczny  „Bloomberg Businessweek Polska”. Natomiast „Pakiet Biznes Yuppies” składa się z „Bloomberg Businessweek Polska” i „Przekroju”.Z obu tych pakietów można skorzystać kupując po jednej emisji reklamy w każdym z wymienionych tytułów, tego samego dnia i w tym samym formacie.

„Pakiet Biznes White Collar” obejmuje z kolei dzienniki „Rzeczpospolita” i „Parkiet Gazeta Giełdy”. Aby z niego skorzystać trzeba wykupić po jednej emisji reklamy w każdym z nich tego samego dnia i w tym samym formacie.

Ostatni nowy pakiet - „Pakiet Biznes Style” - składa się z tytułów: „Przekrój”, „Bloomberg Businessweek Polska” i „Sukces”. Pakiet można wykorzystać kupując po jednej emisji reklamy w każdym z trzech tytułów, przy czym jest to pakiet multiperiodyczny: reklama w tygodnikach ukazuje się w tym samym dniu, a reklama w miesięczniku „Sukces” w ramach tego samego miesiąca. Wspólny jest także format reklamy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gremi Media wprowadza cztery nowe pakiety reklamowe

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Karol
Pakiet "Biznes HajdaBomber Style" obejmuje wszystkie media, które może wysadzić w krótkim czasie w powietrze fachowiec od uprawy drzewa kokosowego. Z pakietu można skorzystać sprzedając panu fachowcowi za niskie pieniądze udziały w wydawnictwie. Jeszcze nikt, kto skorzystał do tej pory z tego pakietu się nie zawiódł. Efekty są widoczne już po miesiącu od zakupu tego pakietu.
12 8
odpowiedź
User
Bruce
Biznes Yuppies? Nie macie poczucia żenady...
9 8
odpowiedź
User
Bo śmiechem padnę
Hajdrowicz wydaję Biznes, jakos nijak mają jego rady do wyników sprzedaży GW :)
8 8
odpowiedź