SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grono.net wprowadziło nowe funkcje

Wraz z Nowym Rokiem grono.net zmieniło swoje oblicze.

Z nowym wyglądem grono.net wzbogaciło się o nowe funkcje. Są to między innymi dodawanie filmów do galerii, możliwość tworzenia galerii gronowych, przypisanych do
określonego grona tematycznego, geolokalizacja – mapki z możliwością oznaczenia miejsca pobytu użytkownika i jego znajomych, a w niedalekiej przyszłości będzie można także na nich zaznaczyć ciekawe miejsca i wydarzenia. Całkowicie został przebudowany i rozwinięty dział Wydarzenia. Nowa rozbudowana prezentacja i funkcjonalność dedykowana dla klubów, knajp i innych „miejscówek” znacznie rozszerza i ułatwia używanie tej popularnej wśród Gronowiczów funkcji.

- Nowe grono.net w pełnym zakresie realizuje zasady WEB 2.0 – społeczność, zawartość, funkcje i treść tworzone przez użytkowników, niewidzialny interfejs i zastosowanie AJAX wyznacza nową jakość w polskim Internecie - mówi Andrzej Sienkiewicz – Główny Architekt grono.net, wcześniej dyrektor działu Architektura Portalu w onet.pl.

„Wprowadzenie nowego grona poprzedził okres weryfikacji koncepcji przez samych użytkowników – testy prowadzone były na ogólnie dostępnej wersji beta, a my uwzględniliśmy większość uwag zgłoszonych przez naszych użytkowników” dodaje Andrzej Sienkiewicz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grono.net wprowadziło nowe funkcje

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl