SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa Canal+ ze wzrostem przychodów, ma 20,4 mln abonentów

W III kwartale 2020 roku przychód Grupy Canal+, należącej do koncernu Vivendi, wzrósł o 0,9 proc. w ujęciu rocznym, osiągając wartość 1,38 mld euro. Liczba abonentów na koniec września wyniosła 20,4 mln.

Article

Przychód Grupy Canal+ w pierwszych dziewięciu miesiącach br. sięgnął 4,05 mld euro i był o 0,8 proc. mniejszy niż rok wcześniej.


Całkowita liczba abonentów (indywidualnych i zbiorowych) Grupy Canal+ na koniec III kwartału br. wyniosła 20,4 mln (w tym 8,6 mln we Francji), w porównaniu do 19 mln przed rokiem.

Przychód z działalności telewizyjnej we Francji spadł w pierwszych dziewięciu miesiącach 2020 roku o 1,6 proc. To efekt pandemii koronawirusa, przez którą zmalały nakłady reklamodawców.

Natomiast przychód z zagranicznej działalności Grupy Canal+ wzrósł o 4,3 proc., głównie dzięki wzrostowi liczby abonentów o 1,2 mln.

Dołącz do dyskusji: Grupa Canal+ ze wzrostem przychodów, ma 20,4 mln abonentów

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Irena
Ciekawe czy generują zysk czy stratę?
odpowiedź