SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grzegorz Tomaszewski za Janinę Goss prezesem wydawcy „Gazety Polskiej Codziennie”, w RN sekretarki i kierowca Jarosława Kaczyńskiego

Na stanowisku prezesa spółki Forum, wydającej „Gazetę Polską Codziennie”, Janinę Goss zastąpił Grzegorz Tomaszewski. W radzie nadzorczej firmy oprócz europosła PiS Ryszarda Czarneckiego zasiadają... sekretarki i kierowca prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Grzegorz Tomaszewski za Janinę Goss prezesem wydawcy „Gazety Polskiej Codziennie”, w RN sekretarki i kierowca Jarosława Kaczyńskiego

Jak ustalił „Newsweek Polska”, Grzegorz Tomaszewski pełni funkcję prezesa Forum już od kilku miesięcy. Prywatnie jest kuzynem Jana Marii Tomaszewskiego, jednego z kuzynów Jarosława Kaczyńskiego.

Na czele Forum Grzegorz Tomaszewski zastąpił Janinę Goss, która kierowała spółką tylko przez trzy miesiące - od sierpnia do października ub.r. Goss jest jedną z najbardziej zaufanych osób Jarosława Kaczyńskiego. Funkcję prezes Forum objęła po tym, jak większościowy pakiet udziałów spółki przejęła spółka Geranium, której właścicielem jest z kolei Srebrna, firma ściśle powiązana z PiS. Według „Newsweeka” prezesem Geranium jest Jacek Cieślikowski, jeden z kierowców Jarosława Kaczyńskiego.

Jak podaje „Newsweek”, bliscy współpracownicy prezesa PiS są też w radzie nadzorczej Forum. Oprócz europosła Ryszarda Czarneckiego zasiadają w niej Jacek Rudziński, kierowca i asystent Kaczyńskiego, oraz Barbara Skrzypek i Katarzyna Lubiak, sekretarki prezesa PiS.

Według „Newsweeka” w spółce Forum (czyli m.in. w redakcji „Gazety Polskiej Codziennie”) wprowadzane są obecnie oszczędności. Celem jest to, żeby w br. firma zaczęła przynosić zyski.

W lipcu br. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Polskiej Codziennie” wynosiła 24 004 egz. (według ZKDP - zobacz szczegółowe dane).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Tomaszewski za Janinę Goss prezesem wydawcy „Gazety Polskiej Codziennie”, w RN sekretarki i kierowca Jarosława Kaczyńskiego

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
iza
Goss zasłynęła z tego, że zrezygnowała z serwisu fotograficznego PAP, i musieliśmy za zdjęcia płacić kilka razy drożej. Kobieta zupełnie nie miała pojęcia o mediach. Na wypłatę wierszówek czekaliśmy po kilka miesięcy. Fachura.
34 8
odpowiedź
User
:P
"Rodzina na swoim" :) w wersji PiS

W kazdym razie jest niepokornie i apolitycznie :)
14 10
odpowiedź
User
mms
co w tym dziwnego, skoro w rządzie Jarka była herbaciarka jego brata z czasów prezydentowania stolicy...
Ale i nawet ona się na niego wypięła i dzięki bogu zniknęła z przestrzeni publicznej.
10 10
odpowiedź
User
hehe
czyli to pismo to kaczynowka posrednia
10 10
odpowiedź
User
ja
geranium...kto te nazwy wymysla ?
8 9
odpowiedź