SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe pasmo „Halo Felietony” z Gugałą, Daszczyńskim, Matczakiem, Włodarczykiem w Halo Radio

Od 1 lutego w internetowym Halo Radio startuje nowe pasmo - „Halo Felietony”. Codziennie kilka osób ze świata kultury, polityki, nauki będzie przedstawiało informacje ze swojego punktu widzenia. Wśród autorów audycji pojawi się m.in. Marek Czyż, Janusz Daszczyński, prof. Marcin Matczak, prof. Magdalena Środa, Jarosław Gugała czy Jarosław Włodarczyk.

Article

W ramach nowego pasma „Halo Felietony” codziennie pojawią się na antenie nowi prowadzący o godzinie 9.50, 12.50, 14.50 oraz o 16.50 lub 17.50.

W poniedziałek będzie to dr Przemysław Witkowski, dr Bartosz Fiałek, Igor Isajew, a o 17.50 - pasmo przejmie Jarosław Gugała.

We wtorek od 9.50 ze słuchaczami będzie prof. Tadeusz Bartoś, następnie Marek Czyż, prof. Marcin Matczak, a o 16.50 dr Ewa Pietrzyk-Zieniewicz.

W środę o 9.50 za mikrofonem usiądzie Joanna Scheuring – Wielgus, o 12.50 były prezes TVP Janusz Daszczyński, o 14.50 – Jarosław Włodarczyk, a o 16.50 – dr Andrzej Polaczkiewicz.

Jak przekazał nam Mariusz Rokos, redaktor naczelny Halo Radia w kolejne dni tygodnia w roli prowadzących pojawią się także inne osoby, znane z życia publicznego.

- Z nieukrywaną dumą i radością pragniemy podzielić się z Państwem wiadomością, że już od poniedziałku 1 lutego swoją obecnością na antenie Halo Radia, w charakterze felietonistek i felietonistów, zaszczycą nas: prof. Tadeusz Bartoś, Sylwia Chutnik, Marek Czyż, Janusz Daszczyński, Agata Diduszko-Zyglewska, dr Bartosz Fiałek, Sylwia Gregorczyk-Abram, Jarosław Gugała, Igor Isajew, prof. Marcin Matczak, prof. Ewa Pietrzyk-Zieniewicz, dr Andrzej Polaczkiewicz, Joanna Scheuring - Wielgus, Ziemowit Szczerek, Arkadiusz Szczurek, prof. Magdalena Środa, sędzia Igor Tuleya, dr Przemysław Witkowski oraz Jarosław Włodarczyk.
Codziennie, od rana do wieczora, specjalnie dla Słuchaczek i Słuchaczy Halo Radia  głosami wybitnych intelektualistek i intelektualistów Halo Radio mówi wszystko - informuje portal Wirtualnemedia.pl Mariusz Rokos.

Od stycznia Halo.Radio zmieniło swoją ramówkę, pojawili się nowi prowadzący to m.in. Joanna Warecha, Adam Bysiek, Marcin Górski, Anna J. Dudek, Marek Joźwik, Piotr Maciej Kaczyński, Olga Paszkowska. Ostatnio dołączyła również Jowita Michalska, Monika Miszczak i Paweł Moskalewicz.

Halo.Radio rozpoczęło nadawanie 1 października 2019 roku za pośrednictwem strony Halo.Radio, aplikacji, YouTube i Facebooka. Utrzymuje się z finansowania społecznościowego - od kilku miesięcy spada jednak liczba patronów, którzy chcą wspierać projekt.

Obecnie w serwisie Patronite.pl 210 osób deklaruje miesięczne wsparcie na poziomie ok. 5,7 tys. zł.

Dołącz do dyskusji: Nowe pasmo „Halo Felietony” z Gugałą, Daszczyńskim, Matczakiem, Włodarczykiem w Halo Radio

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gal
To Gugała tak nisko upadł...
odpowiedź
User
ilona
Czyż, Gugała, Wątły - już tylko to wystarczy, by uciekać od tego radia gdzie pieprz rośnie. Brakuje jeszcze Kreta i Kuźniara :-))))))))))))
odpowiedź
User
kasssas
Czyż, Gugała, Wątły - już tylko to wystarczy, by uciekać od tego radia gdzie pieprz rośnie. Brakuje jeszcze Kreta i Kuźniara )))))))))))


Ja proponuję jeszcze Durczoka.
odpowiedź