SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Havas Media utworzyło zespół Task Team. Szefem Michał Taranta

Michał Taranta objął stanowisko head of integrated communication w Havas Media Group i będzie kierować zespołem Task Team. Wrócił do agencji po 4 latach pracy w Zenith (Publicis Media).

Michał Taranta Article

Jako head of integrated communication w Havas Media Group Michał Taranta stanął na czele zespołu Task Team, którego zadaniem będzie wspieranie zespołów w tworzeniu strategii i ofert z obszaru digital dla klientów agencji.

Zespół ten będzie składać się z przedstawicieli wszystkich specjalistycznych jednostek Havas. Jednym z jego głównych zadań będzie ścisła współpraca z zespołami klienckimi w zakresie budowania strategii cross-mediowej. Zespół ma tworzyć rozwiązania mediowe integrujące obszary programmatic, social, search czy geolocation.

Task Team będzie wspierał zespoły klienckie w określeniu podejścia do taktyki mediowej wszystkich kluczowych klientów Havas, jednocześnie dbając o zaplanowanie odpowiedniej strategii pomiaru działań. W tym zakresie specjaliści Task Team będą korzystać z kompetencji i zasobów działu badań i strategii Intelligence oraz DBI, wyspecjalizowanej w data driven marketingu jednostki Havas Media Group.

Michał Taranta będzie bezpośrednio raportować do Aleksandry Bujnowskiej, chief digital officer w Havas Media Group.

Ostatnio w Zenith

Menedżer ma 14 lat doświadczenia pracy w mediach. Karierę rozpoczynał w OMD, a następnie współtworzył wyspecjalizowany w obszarze digital zespół Media Contacts (Havas Media Group). Swoją karierę kontynuował w Zenith (Publicis Media), gdzie tworzył dział strategii mediowej. Wspierał zespoły w przygotowaniu zarówno strategii, jak i rozwiązań taktycznych, które pozwalały na osiąganie synergii ze zintegrowanych działań w mediach tradycyjnych i cyfrowych. Przygotowywał i prowadził szkolenia z efektywnej komunikacji w mediach cyfrowych. Po 4 latach wrócił do grupy Havas.

– Bardzo się cieszymy, że Michał wraca do nas po 4 latach nieobecności. To digitalowiec z krwi i kości, o wysokich kompetencjach z zakresu strategii mediowej, który potrafi efektywnie łączyć media online i offline w kampaniach marketingowych. Jego dołączenie do naszej organizacji znacząco wzmocni pozycję Havas na rynku w obszarze strategii digital i nie tylko. Ponadto, obecność Michała stanowi ogromną wartość dla całego zespołu pod kątem wymiany wiedzy, dzielenia się najlepszymi praktykami czy case studies – powiedziała Aleksandra Bujnowska, chief digital officer w Havas Media Group.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Havas Media utworzyło zespół Task Team. Szefem Michał Taranta

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Branżowiec
Powodzenia Michał, dobry ruch.
5 4
odpowiedź
User
elo
Fajnie, mądry facet z niego. Powodzenia Michał.
5 4
odpowiedź