SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Home Broker w reklamach ostrzega przed mieszkaniowymi pułapkami (wideo)

Home Broker rozpoczął internetową kampanię reklamową, w której przestrzega przed pułapkami przy kupowaniu mieszkania. Akcję firma przygotowała wspólnie z domem produkcyjnym f25.

Article

Kampania składa się z cyklu spotów pokazujących problemy, jakie można napotkać przy kupowaniu mieszkania, oraz proponujących najlepsze rozwiązania. Pierwszy poświęcony jest planom zagospodarowania danego terenu oraz związanego z tym ryzyka, np. wybudowania drogi ekspresowej tuż obok spokojnego dotąd osiedla.

- Od początku 2014 roku koncentrujemy swoje aktywności na internecie, przede wszystkim z wykorzystaniem animacji 2D. Ponieważ spotykają się one z bardzo pozytywnym odbiorem wśród naszych klientów, zdecydowaliśmy o kontynuowaniu tej formy promocji i komunikacji. Dzięki animacjom w ciągu zaledwie kilku minut możemy przekazać treści, które nasi obecni i potencjalni klienci powinni mieć na uwadze - komentuje Jacek Zalewski, specjalista ds. marketingu w Home Broker.

Spoty będą udostępniane na YouTubie, Vimeo i facebookowym fanpage’u Home Broker, wykorzystywane w reklamach displayowych oraz mailingach.

Realizacją animacji zajął się dom produkcyjny f25.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Home Broker w reklamach ostrzega przed mieszkaniowymi pułapkami (wideo)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pirko
Firmę Home Broker i inne firmy Pana Leszka C. np. Open Finance, Getin, Idea, itd. radzę traktować b. ostrożnie. Dla ciekawych proszę np. wpisać w wyszukiwarkę nabici w getin, nabici w open finance itd.
8 10
odpowiedź
User
nabita w hb
Jakość usług HB bardzo niska, wysokość prowizji bardzo wysoka, bezczelność i olewanie klientów na najwyższym możliwym poziomie. Ja musiałam uczyć doradcę jak należy postępować z klientami, oertę wyszukałam sobie sama. Nie sprawdzili dokumentów dot. foferty którą proponowali itp. itd. Takich jak ja jest więcej. Mam nadzieję, że w końcu klienci złożą pozew zbiorowy o niską jakość usług.
8 9
odpowiedź
User
Piotr Szymański
Szanowny Pirko,

działalność Open Finance nie jest powiązana w żaden sposób z Getin Bankiem, czy Idea Bankiem. Nasze firmy znajdują się jedynie w jednej grupie kapitałowej. Posiadamy jednak niezależne struktury, kierownictwo oraz pracowników. Działamy zatem całkowicie niezależnie.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
10 9
odpowiedź