SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Homo Homini dla prasy saudyjskiej

W związku ze zbliżającą się wizytą Króla Arabii Saudyjskiej w Polsce, ambasada tego kraju zwróciła się z prośbą do agencji Homo Homini Badania Opinii i Komunikacja Społeczna z prośbą o wsparcie dziennikarzy saudyjskich w ich kontaktach w Polsce.

Oferty Homo Homini po zaakceptowaniu przez ambasadę zostały przesłane do redakcji w Rijadzie. Z oferty już skorzystał wydawany od 1949 saudyjski tygodnik Al-Jamamah wydawany przez jedną z największych wydawców na rynku sadyskim Al-Jamamah Press. Wydawnictwo to zainteresowane jest także obsługą wydawanego przez siebie, największego w Arabii Saudyjskiej, dziennika Al - Riyad. Za pośrednictwem ambasady do Homo Homini zgłosiły się także dziennik Al - Watan i pierwsza saudyjska gazeta internetowa po arabsku Al-Jazirah.

Homo Homini obsłuży kontakty tygodnika z wybranymi wysokimi urzędnikami państwowymi m.in. - Marszałkiem Senatu Bogdanem Borusewiczem, Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezydenta Maciejem Łopińskim i Minister Spraw Zagranicznych Anną Fatygą.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Homo Homini dla prasy saudyjskiej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl