SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

HYPERmedia autorem Elektronicznego Doradcy PKO

Z myślą o swoich klientach korporacyjnych, PKO Bank Polski oddał do użytku Elektronicznego Doradcę ...

Z myślą o swoich klientach korporacyjnych, PKO Bank Polski oddał do użytku Elektronicznego Doradcę - multimedialną aplikację doradczą dotyczącą usług i produktów bankowości korporacyjnej. Projekt i przygotowanie aplikacji zostały powierzone agencji interaktywnej HYPERmedia. Nowoczesność narzędzia polega na możliwości korzystania z zawsze aktualnych danych przy użyciu tej samej aplikacji zapisanej na płycie CD.

Elektroniczny Doradca stanowi cenną aplikację doradczą i informacyjną na temat usług finansowych grupy PKO BP. Wśród opisywanych i oferowanych produktów znajdują się nie tylko produkty samego banku, ale również Bankowego Domu Maklerskiego PKO BP, Bankowego Funduszu Leasingowego czy PKO/Credit Suisse TFI. Mechanizm Elektronicznego Doradcy dostępny jest na płytach CD oraz z poziomu witryny internetowej przeznaczonej dla klientów korporacyjnych.

Doradca Elektroniczny to kolejny produkt, który powstał w wyniku współpracy HYPERmedia z PKO Bankiem Polskim. Agencja jest autorem witryny internetowej Banku. Od początku jej istnienia odpowiedzialna jest za bieżącą aktualizację. Firma przeprowadza promocyjne kampanie internetowe Banku w Internecie. Wcześniej HYPERmedia wykonała miedzy innymi prezentację multimedialną Supermakler dla Bankowego Domu Maklerskiego PKO BP.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: HYPERmedia autorem Elektronicznego Doradcy PKO

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl