SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

HYPERmedia dla Oracle

Agencja HYPERmedia obsługuje polski oddział firmy ORACLE w zakresie realizacji strategii komunikacji e-marketingowej. ORACLE zdecydował się na szersze wykorzystanie Internetu jako medium w swojej strategii komunikacji z klientami. HYPERmedia jest odpowiedzialna za realizację strategii.

"Zaufanie, którego wyrazem jest wybór HYPERmedia do obsługi projektów e-marketingowych przez polski oddział ORACLE jest dla nas bardzo cenne. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca układała się dobrze" - powiedział Sławomir Stępniewski - prezes HYPERmedia.

Firma ORACLE traktuje Internet nie tylko jako podstawową architekturę informatyczną dla działania swoich produktów. Docenia go również jako nowoczesne i skuteczne medium komunikacji marketingowej, czego wyrazem jest położenie dużego nacisku na reklamę i promocję produktów firmy w Internecie w ostatnim czasie. Realizacja działań e-marketingowych oraz strategii e-komunikacji Oracle w Polsce został powierzony Agencji HYPERmedia. Firma odpowiedzialna jest za przeprowadzanie akcji promocyjnych w Internecie: promocji produktów, wydarzeń marketingowych, zakup mediów. Współpraca pomiędzy firmami przewiduje również udostępnienie know how agencji interaktywnej polskiemu oddziałowi korporacji.

"Oferta HYPERmedia była najbardziej atrakcyjna, między innymi ze względu na koszty obsługi agencji oraz kompleksowe działanie. Nie bez znaczenia było doświadczenie HYPERmediów w promocji produktów firm branży IT." - mówi Janusz Naklicki - szef marketingu Oracle Polska - wyjaśniając decyzję o wyborze agencji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: HYPERmedia dla Oracle

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl