SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

IDM Media Team: nowe osoby i przedstawicielstwa regionalne

IDM Media Team otworzył wielkopolskie i mazowieckie przedstawicielstwo regionalne. W związku z tym pracę w firmie rozpoczęli Hubert Marchewka i Paweł Kłodziński. Ponadto dołączyli do niej Kamil Milian i Piotr Panasiuk.

IDM Media Team: nowe osoby i przedstawicielstwa regionalne

Hubert Marchewka jako account manager zajmuje się pozyskiwaniem i obsługą klientów IDM Media Team w regionie wielkopolskim. Ostatnio pracował jako dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Dana Group, odpowiadając m.in. za opracowywanie strategii, planów i budżetów sprzedażowych.

Analogiczne stanowisko w mazowieckim przedstawicielstwie IDM Media Team objął Paweł Kołodziński, który będzie również zajmował się współpracą z biurem reklamy „Super Expressu” oraz włączy się w prace nad ofertami cross-mediowymi. Wcześniej pełnił funkcję travel & marketing managera w firmie AbsolwentTours.pl.

Ponadto pracę w śląskim przedstawicielstwie IDM Media Team jako account manager rozpoczął Kamil Milian. Zastąpił na tym stanowisku Małgorzatę Kapelę-Leks, która zakończyła współpracę z firmą. Milian poprzednio zajmował stanowisko marketing / sales managera serwisu społecznościowego turystów Oceniacz.pl, odpowiadając za współpracę z domami mediowymi, sieciami reklamowymi oraz klientami biznesowymi i indywidualnymi.

Z kolei do warszawskiego zespołu IDM Media Team dołączył Piotr Panasiuk (na zdjęciu z lewej), obejmując funkcję account managera. Poprzednio pracował jako agency sales manager w Grupie Pino, a wcześniej był m.in. dyrektorem ds. marketingu w Life Style Media, do której należy Trendz.pl, oraz starszym specjalistą ds. reklamy w Team Solutions, firmie zarządzającej serwisem Chomikuj.pl.Jednocześnie w warszawskim biurze IDM Media Team nowe funkcje objęli Paweł Puchalski (na zdjęciu w środku) i Jarosław Bułka (na zdjęciu z prawej). Puchalski awansował na stanowisko senior account managera, na którym odpowiada za pozyskiwanie nowych kontraktów i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami. Wcześniej zajmował stanowisko account managera, a w firmie pracuje od września 2008 roku. Natomiast Jarosław Bułka przejął obowiązki szefa sprzedaży IDM Media Team, zastępując pełniącego wcześniej tę funkcję Piotra Chrzanowskiego, który odszedł z firmy. Bułka będzie łączyć to stanowisko ze swoją dotychczasową funkcją dyrektora ds. rozwoju i nowego biznesu Afilo.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: IDM Media Team: nowe osoby i przedstawicielstwa regionalne

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl