SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

IFS z Sigmą

IFS Poland powierzył agencji PR Sigma International (Poland) Ltd obsługę komunikacyjną swoich działań w Polsce.

Polski oddział międzynarodowej firmy informatycznej IFS Poland (IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o.) powierzył agencji PR Sigma International (Poland) Ltd obsługę komunikacyjną swoich działań w Polsce.

"Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Sigma International (Poland) ze względu na jej doświadczenie, zasoby i doskonałą znajomość branży nowoczesnych technologii." - mówi Magdalena Golańska, wiceprezes do spraw marketingu.

"Dziesięć lat temu uczestniczyliśmy we współtworzeniu wizerunku IFS w Polsce, gdy firma dopiero startowała w naszym kraju - mówi Ryszard Solski, dyrektor generalny Sigmy. - Ogromnie cieszę się, że teraz, gdy IFS ma tak mocną pozycję rynkową, będziemy ponownie mieli przyjemność współpracować w dziedzinie komunikacji zewnętrznej."

IFS (XSSE:IFS) jest jednym z wiodących światowych dostawców modułowych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie, opracowanych przy użyciu otwartych standardów. Optymalizuje zarządzanie całym przedsiębiorstwem (ERP), zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) oraz obsługę techniczną, naprawy i remonty (MRO). IFS oferuje wymierne korzyści biznesowe przedsiębiorstwom z branż takich jak: lotnictwo, obronność, motoryzacja, budownictwo i zarządzanie nieruchomościami, zaawansowane technologie, produkcja przemysłowa i procesowa oraz zakładom użyteczności publicznej, przedsiębiorstwom energetycznym i firmom telekomunikacyjnym. IFS dąży do upowszechnienia standardów gwarantujących klientom szybszy zwrot z inwestycji, minimalizację ryzyka i swobodę wyboru.

W rankingach dostawców systemów klasy ERP w Polsce IFS jest w pierwszej trójce. IFS obsługuje  na terenie Polski około 120 klientów z 4 biur własnych oraz przez partnerów. Do grupy klientów IFS w Polsce należą  m.in. Południowy Koncern Energetyczny, BOT Elektrownia Bełchatów, Nowy Styl, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Oriflame, Hestia, Hutmen, Paroc Polska i wiele innych firm.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: IFS z Sigmą

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl