SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencje Imagine Nation i Focus Event łączą się w ramach Focus Media Group

Agencje event marketingowe Imagine Nation i Focus Event będą działać razem jako podmiot należący do Focus Media Group. Połączoną agencją będą zarządzać Artur Ucher, Przemysław Witkowski i Krzysztof Kamiński.

Od lewej Przemysław Witkowski, Artur Ucher, Krzysztof KamińskiArticle

Nowa agencja będzie działać pod marką Imagine Nation powered by Focus Event. Będzie oferować różne usługi z zakresu event marketingu: od wydarzeń masowych, scenicznych, poprzez gale, kongresy i konferencje, wyjazdy integracyjne i incentive, po strefy aktywności promocyjnych i sprzedażowych, promocje w terenie, samplingi czy też strefy targowe i wszelkie projekty z zakresu komunikacji marketingowej, adresowane zarówno do konsumentów (B2C), jak i klientów biznesowych (B2B).

Agencję utworzono w efekcie dołączenia Focus Event do holdingu Focus Media Group, do którego już wcześniej należała agencja Imagine Nation. - Chcemy dawać naszym klientom coraz lepsze rozwiązania, dlatego stale się rozwijamy i dziś łączymy siły z Focus Event - aby w naszych realizacjach jeszcze mocniej stawiać na oryginalne angażowanie konsumenta, również z wykorzystaniem innowacyjnych i zaawansowanych technologii m.in. scenograficznych, niestosowanych dotąd na polskim rynku - uzasadnia Artur Ucher z Imagine Nation.

- Jako agencja zawsze szliśmy pod prąd. Wciąż poszukiwaliśmy i nadal poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. To dotyczy nie tylko naszych projektów, ale też przestrzeni tworzenia i realizowania koncepcji własnego biznesu. I tak postrzegamy ten krok - mówią o fuzji Przemysław Witkowski oraz Krzysztof Kamiński z Focus Event.

W ub.r. obie Imagine Nation zanotowała 28 mln zł wpływów, a Focus Event - 5 mln zł. W agencjach pracuje ponad 50 osób, a wśród klientów są m.in. Philip Morris Polska Distribution, Dell EMC, Brown Forman Polska, L`Oreal, ING Bank Śląski, Kia Motors Polska, Sandoz, Fundacja Pro Progressio i Oracle Polska.

Nową agencją będą zarządzać: Artur Ucher, Kamil Kupidura, Rafał Kupidura, Przemysław Witkowski (jako partner zarządzający) oraz Krzysztof Kamiński (jako creative partner).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agencje Imagine Nation i Focus Event łączą się w ramach Focus Media Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl