SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Internetowykantor.pl i Walautomat.pl razem

Spółki Internetowy Kantor (operator serwisu internetowykantor.pl) oraz Revelco (operator walutomat.pl) podpisały umowę o stworzeniu nowej spółki GTML.

W wyniku podpisanej umowy serwisy internetowe internetowykantor.pl oraz walutomat.pl będą na razie nadal funkcjonowały pod swoimi nazwami, jednak będą miały wspólne zaplecze technologiczne. Docelowo, w ciągu kilku miesięcy, obie platformy mają zostać połączone.

Obecnie z usług portalu internetowykantor.pl korzysta ok. 87 tys., a z walutomat.pl - ok. 75 tys. klientów. Walutomat.pl to internetowa platforma wymiany walut pomiędzy użytkownikami, założona w 2009 roku przez Tomasza Dudziaka - współtwórcę serwisu Allegro. Internetowykantor.pl to serwis umożliwiający wymianę walut za pośrednictwem banków, założony w 2010 roku.

W lutym br. miała miejsce kampania reklamowa promująca serwis walautomat.pl. Serwis reklamowali „bohaterowie dobrych wymian”.

Dołącz do dyskusji: Internetowykantor.pl i Walautomat.pl razem

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
róża
Wciąż jestem trochę sceptyczna w stosunku do serwisów takich jak walutomat... Ale może dlatego, że zazwyczaj wymieniam złotówki na mało popularne waluty, które ciężko znaleźć wśród innych internautów. Więc wybieram e-kantory, w których wiem, że transakcja zostanie przeprowadzona praktycznie od razu, w tym m.in. wspomniany w tekście InternetowyKantor. A konkretny kantor wybieram na podstawie kursów zestawionych na strefawalut.pl
odpowiedź