SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Izabela Sakowicz na czele wydawnictwa VFP Communications. Odchodzi Piotr Myszak

Od 1 października 2022 r. Izabela Sakowicz obejmuje stanowisko managing directora wydawnictwa VFP Communications, wydawcy “Media Marketing Polska”, “Handel” i “Food Service”. Zastąpi Piotra Myszaka.

Izabela Sakowicz Izabela Sakowicz

Zarządzający przez wiele lat wydawnictwem Piotr Myszak żegna się z VFP Communications. - Po ponad 15 latach pełnienia różnych funkcji w VFP przyszedł czas na nowe wyzwania - mówi Piotr Myszak, który objął funkcję zarządczą w 2016 r.

Nowym dyrektorem zarządzającym będzie Izabela Sakowicz, która obejmie swoje stanowisko 1 października br.

Izabela Sakowicz pracowała jako Global Brand Development Manager i Managing Director CEE w Foundry (dawniej IDG - International Data Group). W nowej firmie skoncentruje się przede wszystkim na portfolio produktów cyfrowych oraz rozwoju tytułów branżowych VFP.

Nowa szefowa VFP Communications

- Objęcie stanowiska dyrektora zarządzającego VFP Communications to dla mnie ogromne wyróżnienie. Cieszę się na nowe wyzwania i możliwości, które niosą marki VFP. Z chęcią więc wykorzystam swoje dotychczasowe doświadczenie, wspierając dalszy rozwój spółki.  Równocześnie jestem szczęśliwa, mogąc poznać nowe koleżanki i kolegów. Wierzę w to, że filarem sukcesu każdej dobrze prosperującej firmy jest zgrany zespół, a team VFP ma ogromny potencjał - mówi Izabela Sakowicz.

Izabela Sakowicz w ciągu 15 lat pracy pełniła funkcje marketingowe, sprzedażowe, business development i inne, związane z kreowaniem wzrostu w firmach. Pełniąc funkcję managing directora CEE w Foundry, była jednocześnie global brand development managerem trzech marek: Computerworld, Networkworld i InfoWorld.

Sakowicz ma tytuł Executive Master Business Administration, zdobyty we Francuskim Instytucie Zarządzania. Ukończyła studia podyplomowe z marketingu i strategii marketingowych na SGH, a także studia na kierunku Ochrony Środowiska na Politechnice Warszawskiej.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

- Szanujemy decyzję Piotra Myszaka, dziękujemy mu za wiele lat poświęcenia i dobrej współpracy, życzymy mu sukcesów. Izabela Sakowicz wnosi do firmy koncentrację na potrzebach klientów, zorientowanie na rynek, ale także dbałość o ludzi i kulturę organizacji - powiedzieli Peter Esser i Sönke Reimers, CEOs DFV Media Group. - Liczymy na  owocną  współpracę i na dalszy wzrost biznesu VFP na obecnych i nowych rynkach mediowych - dodają Peter Esser i Sönke Reimers.

VFP Communications jest wydawcą branżowych miesięczników: “Media Marketing Polska”, “Handel” i “Food Service”, a także właścicielem portali MMP24.pl, Handelextra.pl i Ouichef.pl. Jest także organizatorem konferencji - m.in. Multiscreen Day i Shopper Day, a także konkursów branżowych: Golden Arrow i Kreatura.

Dołącz do dyskusji: Izabela Sakowicz na czele wydawnictwa VFP Communications. Odchodzi Piotr Myszak

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl