SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Złote Przeboje może nadawać w Warszawie przez kolejną dekadę

W środę Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała o przedłużeniu koncesji dla spółki IM 40 na nadawanie Radia Złote Przeboje 100,1 FM ze stacji w Warszawie. Uprawnienia przedłużono do 2033 roku. To kolejne już miasto w Polsce, gdzie rozgłośnia może emitować program przez dekadę.

Article

Nadawcą Radia Złote Przeboje jest spółka IM 40, której udziałowcem jest Grupa Radiowa Agory. Przedłużone na 10 lat zezwolenie na nadawanie obejmuje program radiowy o charakterze wyspecjalizowanym - muzycznym, „rozpowszechnianym pod nazwą „Radio Złote Przeboje 100,1 FM” ze stacji nadawczej w Warszawie”.

Kilka dni temu regulator informował, że podjął także uchwałę dla spółki Grupa Radiowa Agory z siedzibą w Warszawie, na rozpowszechnianie programu radiowego o charakterze wyspecjalizowanym muzycznym, pod nazwą „Radio 88,4 FM Złote Przeboje”  - ale tym razem w Poznaniu. Pod koniec grudnia 2022 KRRiT podjęła analogiczną decyzję dotyczącą radia Złote Przeboje 101,3 FM w Pabianicach. Z kolei w listopadzie Rada nie podjęła decyzji o przedłużeniu koncesji Radiu Złote Przeboje 90,0 FM z Legnicy.

W środę KRRiT zdecydowała także o wydłużeniu na 10 lat koncesji dla spółki Trendy Media M. Mikoś z Krosna - na „program radiowy o charakterze uniwersalnym”, rozpowszechnianym pod nazwą „Trendy Radio” ze stacji nadawczej Góra Liwocz k/Jasła.

Od października ub.r. na czele Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji stoi Maciej Świrski, który w przeszłości wypowiadał się krytycznie m.in. o TVN czy Agorze

 

 

Dołącz do dyskusji: Radio Złote Przeboje może nadawać w Warszawie przez kolejną dekadę

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Krzysiek37
A w Krakowie nadal będzie grało?
7 0
odpowiedź
User
Zofia
Trudno co zrobić
9 3
odpowiedź