SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja Olsztyn trafia do kolejnych kablówek

W środę Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała o zmianie koncesji dla właścicielki Telewizji Olsztyn: teraz program tej stacji może bez problemu trafić do kolejnych sieci telekomunikacyjnych. To największa prywatna telewizja na Warmii i Mazurach.

Article

Regulator pozytywnie rozstrzygnął wniosek w sprawie zmiany koncesji, udzielonej Danucie Domańskiej z Olsztyna (właścicielka) na rozpowszechnianie programu Telewizji Olsztyn w sieciach telekomunikacyjnych.

Uaktualniono dane sieci oraz rozszerzono o kolejne sieci telekomunikacyjne – informuje Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Telewizja Olsztyn to największa komercyjna stacja w Olsztynie. Jej program oglądać można na stronie internetowej, a także w sieci kablowej Vectra na kanale 140 w Olsztynie, Lidzbarku Warmińskim i Bartoszycach.

W związku z przejęciem Multimedia Polska przez Vectrę, nadawca rozszerzył zasięg o kolejne miasta: teraz Telewizja Olsztyn dostępna jest także w Biskupcu, Ełku, Gołdapi, Iławie, Mrągowie i Szczytnie (Multimedia, kanał 140).

Dołącz do dyskusji: Telewizja Olsztyn trafia do kolejnych kablówek

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl