SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jan Piński prezesem spółki Uważam Rze, pracownicy na urlopach

Redaktor naczelny “Uważam Rze” Jan Piński został prezesem spółki Uważam Rze sp. z o.o., która przejęła wydawanie tego tygodnika i miesięcznika “Uważam Rze Historia” - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

Jan Piński

Jan Piński

Prokurentem zarządu tej firmy jest natomiast Michał Golicz, syndyk, specjalista ds. restrukturyzacji. Uważam Rze to spółka przejmująca część etatowych pracowników Gremi Media, którzy nie przechodzą do Gremi Biznes Communication (więcej o tej spółce), a także nierentowne tytuły - tygodnik “Uważam Rze” i miesięcznik “Uważam Rze Historia” i ich zespoły. Planowane są w niej dalsze działania restrukturyzacyjne.

Firma będzie mieć siedzibę w podwarszawskim Raszynie, w budynkach po byłej drukarni Presspubliki, którą zamknięto w ub.r. (dowiedz się więcej). Pomieszczenia te są jednak cały czas przygotowywane do przyjęcia pracowników.

- Spółka się organizuje, dlatego pracownicy poproszeni zostali o wykorzystanie zaległych urlopów - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Eryk Kłopotowski, rzecznik prasowy Grupy Gremi. Mają przebywać na nich do 11 października br. Mimo to kolejny numer “Uważam Rze” ukaże się normalnie w poniedziałek 7 października br.

Z danych ZKDP wynika, że średnia sprzedaż ogółem “Uważam Rze” w lipcu br. wyniosła 14 161 egz. (więcej na ten temat).

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jan Piński prezesem spółki Uważam Rze, pracownicy na urlopach

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
obserwator
Te, Piński. Co? Upadłość, he, he...

Może być gorsza wersja? Owszem.

Te, Piński. Co? Upadłość... W Raszynie... Buchaha!!!
24 17
odpowiedź
User
See
najgorszym wrogiem tygodnika jest wizerunek niestety...
25 12
odpowiedź
User
dfv
Położył tygodnik - ściągnął ze 100 tys. do 10 tys. - i w nagrodę został szefem spółki. Niezłe!
23 12
odpowiedź
User
Analityk
Zgadzam się z dfv. Niektóre gazetki ścienne są lepsze od tego źle redagowanego, pełnego propagandy i nudnego jak flaki z olejem "tygodnika opinii". Ale kto im będzie pisał dobre teksty za te marne grosze! I co? Piński z zastępcą co miesiąc kasę na konto dostają.
15 16
odpowiedź
User
Sad
Wariatkowo!
10 10
odpowiedź