SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jędrzej Hugo-Bader szefem PR i komunikacji w VMLY&R

Jędrzej Hugo-Bader awansował na stanowisko head of PR & communications w agencji reklamowej VMLY&R Poland - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. W agencji pracuje niespełna 3 lata.

Jędrzej Hugo-BaderArticle

Z początkiem stycznia br. Jędrzej Hugo-Bader objął stanowisko head of PR&communications w agencji reklamowej VMLY&R Poland. Pracuje w niej od wiosny 2020 roku. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za opracowanie i realizację strategii komunikacji agencji oraz utrwalanie wizerunku VMLY&R Poland jako lidera w branży kreatywno-technologicznej w Polsce. Będzie się zajmował także komunikacją wewnętrzną.

Dotychczas był senior account managerem w teamie pracującym dla adidas Poland.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Przed dołączeniem do  VMLY&R, Jędrzej Hugo-Bader przez ponad 5 lat związany był z agencją Havas Sports&Entertainment Polska. Był tam account directorem oraz special projects senior managerem. Zajmował się tam projektami z zakresu marketingu sportowego, takimi jak m.in. Coca-Cola Cup, Dzieciaki do Rakiet (BNP Paribas).

W latach 2011-2015 był senior account managerem w agencji Alert Media Communications. Przedtem z kolei pracował jako PR account manager w Allegro Agency.

Wcześniej za PR i komunikację VMLY&R Poland odpowiadał Łukasz Majewski, który nie pracuje już w firmie.