SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jędrzej Nowak head of video w Time, Jan Ciszecki jego zastępcą

Z początkiem sierpnia Jędrzej Nowak objął stanowisko head of video w spółce Time. Jego zastępcą został Jan Ciszecki, do tej pory szef działu wideo i kierownik produkcji.

Jędrzej Nowak i Jan Ciszecki (fot. materiały prasowe)Jędrzej Nowak i Jan Ciszecki (fot. materiały prasowe)

Jędrzej Nowak będzie odpowiadał za zarządzanie operacyjne i rozwój internetowych produkcji wideo. W zakres jego kompetencji wejdzie współtworzenie i realizacja strategii oraz celów biznesowych, monitoring i analiza podejmowanych działań, konkurencji i trendów, a także wdrażanie nowych funkcjonalności służących zwiększeniu efektywności produkcji materiałów wideo.

Nowak będzie raportować bezpośrednio do Ewy Lampart, dyrektor generalnej Grupy Super Express, odpowiedzialnej także za obszar wideo w spółce.

Jędrzej Nowak w latach 2014-2021 związany był z Polska Press Grupą jako manager projektu wideo i szef studia wideo w Warszawie. Wcześniej pracował jako dziennikarz telewizji Orange Sport.

Jan Ciszecki w Grupie ZPR Media pracuje od 2015 roku, najpierw jako wydawca w redakcji „24 godziny” w Nowa TV, a później jako scenarzysta, reżyser i producent w Dziale Producentów Kreatywnych.

Time w pandemii zrezygnował z wydawania „Podróży” i „Zdrowia”

Z początkiem 2018 roku Time przejął od ZPR Media wydawanie magazynów „Murator”, „Architektura-murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „Zdrowie”, „M jak mama” i „Podróże”, a z początkiem 2019 roku - „Super Express”, jego portalu internetowego SE.pl i Wydawnictwo Harde.

Na początku kwietnia 2020 roku Time zawiesił wydawanie miesięcznika turystycznego „Podróże”, a miesiąc później zrezygnował z miesięcznika „Zdrowie”. Murator Expo, inna spółka z grupy ZPR Media, zrezygnował z magazynu „Żagle”, a w czerwcu złożył wniosek o upadłość.

W kwietniu ub.r. z grupą ZPR Media pożegnał się Leszek Kozioł, na stanowisku wiceprezesa firmy Time zastąpił go Michał Hejka. Natomiast w drugiej połowie kwietnia spółki ZPR Media i Time obniżyły o 20 proc. pensje i wymiar pracy wszystkim pracownikom na sześć miesięcy, żeby skorzystać z dofinansowania w ramach tzw. tarczy antykryzysowej.

W 2019 roku firma Time osiągnęła 304,53 mln zł wpływów i 33,42 mln zł zysku netto. Przychody z reklam radiowych zwiększyły się ze 133,99 do 137,04 mln zł, a 93,05 mln zł przyniosła sprzedaż egzemplarzowa i oferty reklamowej „Super Expressu”, czasopism i książek.

Dołącz do dyskusji: Jędrzej Nowak head of video w Time, Jan Ciszecki jego zastępcą

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Id
Nie słyszałem o produkcjach tego specjalisty
odpowiedź
User
Pau Z
A co konkretnie pan „produkował” w PP?
odpowiedź
User
Janek;)
Mega fajnie Janku
odpowiedź