SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Jedziemy” i „Jedziemy dalej” Michała Rachonia ze wzrostem oglądalności w TVP Info

W jesiennej ramówce magazyn Michała Rachonia w TVP Info „Jedziemy” śledzi średnio 300 tys. widzów. Wyższą widownię - 370 tys. osób - gromadzi dodatkowa część cyklu „Jedziemy dalej”. Obie części audycji zanotowały wyraźne wzrosty względem analogicznego okresu rok wcześniej - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Michał Rachoń będzie prowadził "Jedziemy" przez pewien czas bezpośrednio z Kijowa fot. TVPArticle

Poranny program TVP Info „Jedziemy” aktualnie emitowany jest od poniedziałku do piątku około godz. 7.12. Jego średnia oglądalność w okresie od 2 września do 13 października 2021 roku wyniosła 300 tys. osób, co przełożyło się na 9,22 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 3,99 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 5,42 proc. w grupie 16-59 - wynika z udostępnionej portalowi Wirtualnemedia.pl analizy One House, opracowanej na podstawie danych Nielsen Audience Measurement.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Zdecydowanie najpopularniejsze wydanie głównej części audycji w analizowanym okresie wyemitowane zostało 7 października - obejrzało je 423 tys. widzów.

Audycja ma o 50 tys. widzów więcej względem analogicznego okresu rok wcześniej. Od 2 września do 13 października ub.r. cykl śledziło 250 tys. osób (odpowiednio 7,52 proc., 4,18 proc. i 4,42 proc. udziału).

„Jedziemy dalej” śledzi 370 tys. widzów

Jeszcze wyższe wyniki notuje dodatkowa część programu „Jedziemy dalej”, którą można oglądać o godz. 8.00 (również od poniedziałku do piątku). Jego średnia widownia w analizowanym okresie wyniosła 370 tys. osób, a udział ukształtował się odpowiednio na poziomie 9,86 proc., 3,74 proc. i 5,15 proc.

„Jedziemy dalej” względem analogicznego okresu rok wcześniej zyskało 57 tys. osób - wówczas cykl śledziło 313 tys. widzów (8,14 proc., 3,64 proc. i 3,94 proc. udziału).

Obie części magazynu zdecydowanie podnoszą średnie dobowe udziały TVP Info, które w np. w zeszłym roku wyniosły 4,82 proc. w 4+ i 2,34 proc. w 16-49.

Formuła „Jedziemy” zakłada, że gospodarz programu - Michał Rachoń - rozmawia z zaproszonymi do studia gośćmi na aktualne tematy. Bieżące sprawy w studiu komentują też zaproszeni goście.

Dołącz do dyskusji: „Jedziemy” i „Jedziemy dalej” Michała Rachonia ze wzrostem oglądalności w TVP Info

50 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PZ
Ludzie lubią taką nachalną propagandę?
odpowiedź
User
Pawel
Lubię programy prowadzone przez red.M.Rachonia.Moim zdaniem jest jednym z topowych dziennikarzy.Do tego ma super aparycje.
odpowiedź
User
Siódma dwanaście
Kto o 7.12 ogląda telewizję? Normalny człowiek odprowadza wtedy dzieci do przedszkola i jedzie do pracy. Na telewizję mają może czas emeryci i bezrobotni.
odpowiedź