SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Joanna Chlebna odchodzi z Burdy, Małgorzata Nocuń - Zygmuntowicz nowym szefem new business

Joanna Chlebna, new business & corporate media director w wydawnictwie Burda Publishing Polska, z końcem roku odchodzi ze spółki. Zwolnione przez nią stanowisko od stycznia 2016 roku obejmie Małgorzata Nocuń - Zygmuntowicz.

Article

- Potwierdzam moje odejście - mówi Wirtualnemedia.pl Joanna Chlebna. Od stycznia 2016 roku przechodzi ona do innej firmy, ale szczegółów nie ujawnia. - Zarówno zmiany jak i rozwój są nieodłącznym elementem każdej drogi zawodowej - mówi tylko.

Joanna Chlebna funkcję new business & corporate media directora w Burda Publishing Polska piastowała od końca 2013 roku, wcześniej przez ponad dwa lata miała takie samo stanowisko w wydawnictwie G+J Polska przejętym przez Burdę. Do 2011 roku przez sześć lat kierowała sprzedażą i rozwojem biznesu w części detalicznej BRE Banku (obecnie mBank).

Małgorzata Nocuń - Zygmuntowicz, która od stycznia br. zostanie nowym new business & corporate media directorem, przez ostatnie dwa lata była w Burdzie dyrektorem kreatywnym sektora popular science. Wcześniej pracowała w przejętym przez Burdę wydawnictwie G+J Polska, gdzie piastowała funkcję dyrektora wydawniczego tytułów „Focus” i „National Geographic Polska”, a wcześniej senior brand managera.

Dział new business & corporate media Burdy zajmuje się obsługą klientów w zakresie niestandardowych przedsięwzięć biznesowych jak eventy, projekty co-brandowe i cross-mediowe czy custom publishing.

Dołącz do dyskusji: Joanna Chlebna odchodzi z Burdy, Małgorzata Nocuń - Zygmuntowicz nowym szefem new business

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wiem
A Chlebna idzie na szefa eventow do Ringier Axel Springer bo im dział prawie cały odszedl
20 8
odpowiedź
User
Znawca
... Nie pewnie za gorzale :)))
17 10
odpowiedź
User
Dżoana
poziom "hejtu" w naszym kraju coraz bardziej mnie zaskakuje... i wierzę że to wynika tylko z zazdrości lub własnych kompleksów
18 9
odpowiedź