SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Joanna Smolińska odpowiada za HR GroupM w Europie Środkowej i Wschodniej

Do zespołu zarządzającego GroupM dołączyła Joanna Smolińska, w roli dyrektorki HR na region Europy Środkowej i Wschodniej. Przeszła z Oriflame Cosmetics.

Joanna Smolińska Article

Smolińska stanęła na czele zespołu People & Culture, będzie nim kierowała w Polsce, a jednocześnie wspierała procesy HR-owe na rynkach regionu CEE (m.in. Czechy, Węgry, Rumunia czy Słowacja). Jest też liderką lokalnego zespołu specjalistów HR pracujących dla Wavemaker, MediaComu i Mindshare. Nowa managerka wchodzi do zespołu zarządzającego GroupM, gdzie będzie odpowiadała za tworzenie i realizację strategii HR-owej grupy.

- Pracujemy w biznesie opartym na ludziach, technologiach i danych, przy czym te dwie ostatnie składowe nie istnieją bez tej pierwszej. Dlatego w GroupM stawiamy na wspieranie rozwoju pracowników i tworzenie przyjaznego miejsca pracy - mówi Izabela Albrychiewicz, CEO GroupM - Jako branża ścigamy się dziś o talenty z firmami technologicznymi, graczami IT, startupami, agencjami konsultingowymi. Sięgamy więc po najlepszych fachowców, by zapewnić sobie dobrą pozycję w tym wyścigu - dodaje.

Joanna Smolińska przeszła do GroupM z Oriflame Cosmetics, gdzie jako employee experience director przez ostatnich 9 lat odpowiadała za HR na 24 rynkach Europy i wspierała procesy HR w regionie Afryki.

Wcześniej pracowała m.in. dla Bureau Veritas oraz sieci sprzedaży – IC Companies oraz Smyka.

 

 

 

Dołącz do dyskusji: Joanna Smolińska odpowiada za HR GroupM w Europie Środkowej i Wschodniej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl