SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Super Polsat pokaże specjalny odcinek „Jokera” z udziałem Pauliny Sykut-Jeżyny i Kacpra Kuszewskiego (wideo)

W poniedziałek wielkanocny 2 kwietnia 2018 roku Super Polsat pokaże specjalny odcinek teleturnieju „Joker”. Wezmą w nim udział Paulina Sykut-Jeżyna, oraz Kacper Kuszewski, którzy wygrane pieniądze przekażą Fundacji Polsat.

Paulina Sykut-Jeżyna oraz Kacper Kuszewski - uczestnicy specjalnego odcinka JokeraArticle

Sykut-Jeżyna i Kuszewski będą wspólnie odpowiadać na wszystkie pytania zadawane przez Krzysztofa Ibisza, prowadzącego teleturniej.

Nagroda, którą zdobędą uczestnicy w odcinku specjalnym zostanie przekazana na pomoc podopiecznym Fundacji Polsat.

Polska wersja „Jokera” oparta została na francuskim formacie o tym samym tytule, który powstał w 2015 roku. W naszym kraju jego produkcją zajmuje się ATM Grupa. Gospodarzem programu jest Krzysztof Ibisz.

Formuła teleturnieju polega na tym, że każdy uczestnik odpowiada na 10 pytań wiedzowych z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich, uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci 7 tytułowych „Jokerów”, które służą do eliminacji niepoprawnych wariantów odpowiedzi. Uczestnik posiada także Jokera specjalnego w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do studia.

Niepoprawna odpowiedź nie kończy gry uczestnika, ale skutkuje utratą 3 Jokerów, a jeżeli uczestnik już ich nie posiada - traci wtedy 3 stopnie na tabeli wygranej. Rozgrywka po utracie lub wykorzystaniu Jokerów będzie trudniejsza. Nagrodą główną w programie jest 50 tys. zł.

Drugi sezon teleturnieju na antenie Super Polsatu można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00, począwszy od 12 marca 2018 roku.

Super Polsat to nowy kanał, który 2 stycznia ub.r. w naziemnej telewizji cyfrowej zastąpił Polsat Sport News. Jego średni udział w zeszłym roku wyniósł 0,78 proc.

Dołącz do dyskusji: Super Polsat pokaże specjalny odcinek „Jokera” z udziałem Pauliny Sykut-Jeżyny i Kacpra Kuszewskiego (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DS_limak
Przed godziną dziesiątą przypadkowo zobaczyłem, że Super Polsat emituje odcinek specjalny „Jokera”. Czy to pomyłka czy władze pomyślały, że powinny go pokazać w okolicy śniadań?
odpowiedź