SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jubileuszowa V edycja Ciszewski Cup

Agencja Ciszewski Public Relations już po raz piąty organizuje Ogólnopolski Turniej Squash’a Ciszewski CUP.

 Impreza odbędzie się 20 maja w warszawskim Wilanowie.

Organizacja tradycyjnego już turnieju squash’owego Ciszewski CUP jest przykładem działań sportowo-marketingowych agencji Ciszewski Public Relations. Squash jest jeszcze mało popularnym sportem w Polsce, jednak zainteresowanie tą dyscypliną rośnie. Dowodem na to są nowopowstające ośrodki oraz coraz większe zainteresowanie wśród młodych ludzi.

V Ciszewski CUP, zaliczający się do cyklu Otwartych Warszawskich Turniejów Squash’a, będzie ostatnią szansą do zakwalifikowania się do trzeciej edycji Mistrzostw Warszawy, które odbędą się 10 czerwca.  Rokrocznie Ciszewski CUP potwierdza swoją renomę goszcząc najlepszych zawodników tej dyscypliny w Polsce. W trakcie dotychczasowych edycji, odbywających się w wilanowskim Sinus Sport Club, początkujący zawodnicy mieli okazję podnosić i konfrontować swoje umiejętności z najlepszymi. Tak samo będzie w tym roku, do ich dyspozycji oddany będzie dodatkowy kort.

Organizatorzy zapraszają do udziału w imprezie przedstawicieli branży medialnej
i marketingowej. Dla tych, którzy po raz pierwszy chcieliby spróbować swoich sił, będzie udostępniony osobny kort. Pod okiem trenera będą mogli zasmakować gry i przekonać się o własnych umiejętnościach.
Prosimy o zgłoszenia mailowe na adres: squash@publicrelations.pl

W ubiegłych latach w Turnieju CISZEWSKI CUP zwyciężali:
w pierwszej edycji CC AD'2002 - Andrzej Wierzba;
w drugiej edycji CC AD'2003 - Andrzej Wierzba;
w trzeciej edycji CC AD'2004 - Tomas Hrazsky;
w czwartej edycji AD'2005 - Andrzej Wierzba.

V Ogólnopolski Turniej Squash’a Ciszewski CUP odbędzie się 20 maja w wilanowskim Sinus Sport Club (Wilanów Zawady ul. Wał Zawadowski 99). Oprócz ogromnych emocji sportowych Ciszewski CUP jest także okazją do spotkań ludzi biznesu na po turniejowym afterparty.

Sponsorami turnieju są: Mobil, Goodyear, Wyborowa i Stereo.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jubileuszowa V edycja Ciszewski Cup

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl