SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Tło”, „Pod pressją” i „Durczokracja” nowościami Polsatu News

We wrześniu Polsat News rozpocznie emisję trzech nowych programów „Tło”, „Pod pressją” i „Durczokracja”. Stacja pokaże również nowe odcinki audycji „Dorota Gawryluk zaprasza” i „Prezydenci i premierzy”. Wszystkie te programy będą emitowane w nowym publicystycznym paśmie - w dni powszednie o godz. 21.00.

Kamil Duczok, fot. Polsat Article

Polsat News od września 2017 roku w dni powszednie o godz. 21.00 wprowadzi wieczorne pasmo publicystyczne, w którym widzowie w każdym dniu tygodnia zobaczą inny program.

- Stała pora nowego pasma publicystycznego jest wyjściem naprzeciw widzom i gwarantuje im, że codziennie, od poniedziałku do piątku, właśnie o 21:00 otrzymają komentarze ekspertów, liderów opinii, polityków i publicystów do bieżących wydarzeń - mówi Henryk Sobierajski, dyrektor pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat. - Nad bezstronnością czuwać będą zaś gospodarze programów, którymi są najlepsi dziennikarze „Wydarzeń” i „Polsatu News” - Dorota Gawryluk, Joanna Wrześniewska-Sieger, Jarosław Gugała, Kamil Durczok i Bartosz Kurek - dodaje.

W poniedziałki będzie można oglądać nowy program „Tło”, który poprowadzi Bartosz Kurek. Gośćmi audycji będą m.in. politycy, sportowcy, artyści, a treścią każdej z rozmów  - ich  doświadczenie zawodowe oraz sprawy istotne społecznie, omawiane jednak z pewnym dystansem do aktualnych wydarzeń.

Drugą nowością stacji będzie program „Pod pressją”, który będzie pokazywany we wtorki. Poprowadzi go Joanna Wrześniewska-Sieger, która będzie rozmawiać z dziennikarzami wiodących tytułów prasowych i internetowych na temat najważniejszych wydarzeń ostatnich dni.

Na czwartkowe wieczory Polsat News zaplanował nowy program Kamila Durczoka „Durczokracja”. Jego gośćmi będą politycy i eksperci, a rozmowy będą dotyczyć bieżących wydarzeń politycznych, ekonomicznych i społecznych.

Przypomnijmy, że w sezonie telewizyjnym 2016/2017 Kamil Durczok na antenie Polsatu News prowadził program „Brutalna prawda. Durczok ujawnia”, który oglądało 141 tys. widzów. Był on pokazywany również w czwartki o 21.00.

W środy o 21.00 na antenę stacji po wakacyjnej przerwie powróci autorski program Doroty Gawryluk „Dorota Gawryluk zaprasza”, a w piątki o tej samej porze Polsat News pokaże nowe odcinki „Prezydentów i Premierów” Jarosława Gugały.

Od września widzowie Polsatu News zobaczą również nowe odcinki weekendowych programów - „Skandalistów” Agnieszki Gozdyry (w soboty o 20.00) oraz „Państwa w państwie” (w niedziele o 19.30).

Udział Polsatu News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w pierwszym półroczu br. wyniósł 1,14 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Tło”, „Pod pressją” i „Durczokracja” nowościami Polsatu News

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
widz_pn
Wiadomo, co z Tak czy Nie?
19 11
odpowiedź
User
Neo
Ci co chcieli uwalić Durczoka gryzą własny język ze złości! On jak Feniks z popiołu odrodził się na nowo, a wkrótce zobaczymy go w głównym wydaniu Wydarzeń!
13 37
odpowiedź
User
zoo
tragedia. polityka jest tragiczna. wystarczy za jakis kaczy nałozy peleryne w barwy polskie to lewaki zaczynaja sie smiac. jak w piaskownicy lub w podstawówce. pytam sie co ten lewak moze zdziałac? iloraz inteligencji lewaków jest denny
16 26
odpowiedź