SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Będzie kolejna kampania społeczna o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego szykuje kolejną odsłonę kampanii społecznej dotyczącej działań edukacyjnych na rzecz niechronionych uczestników ruchu drogowego. Szuka firmy, która zajmie się jej zaplanowaniem i realizacją.

fot. PAP/Grzegorz Michałowski Article

W ramach dotychczas prowadzonych działań (ostatnia kampania była prowadzona jesienią ub.r.) powstały dwa spoty mające na celu podniesienie świadomości niechronionych uczestników ruchu drogowego oraz kierujących pojazdami. Jeden z nich zwracał uwagę na zachowanie szczególnej ostrożności przez pieszych przy wchodzeniu na jezdnię, a drugi - propagował ustępowanie pierwszeństwa pieszym na pasach przez kierowców. W zaplanowanej kampanii mają zostać wykorzystane dwa spoty.

Głównym założeniem prowadzonych działań jest wzrost świadomości społecznej w zakresie bezpiecznego zachowania się na drodze, spadek liczby wypadków drogowych, a w konsekwencji - liczby ofiar śmiertelnych i rannych w ich wyniku.

Wybrana w prowadzonym obecnie przetargu firma zajmie się zaplanowaniem, przygotowaniem i przeprowadzeniem zaplanowanej przez KRBRD kampanii. Chodzi m.in. o zaplanowanie, przygotowanie i przeprowadzenie oraz organizację konferencji on-line poświęconej prezentacji kampanii społecznej dotyczącej działań edukacyjnych na rzecz niechronionych uczestników ruchu drogowego,  promocję kampanii w internecie, realizację działań promocyjnych na nośnikach wielkoformatowych, emisję spotów na centralnych dworcach kolejowych we wszystkich województwach w Polsce, zakup czasu reklamowego w kinach i w komunikacji miejskiej.

Przetarg trwa do 16 sierpnia br. KRBRD nie podaje terminu przeprowadzenia kampanii.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Będzie kolejna kampania społeczna o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl