SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kampania Tymbarku Orzeźwiającego

Do sierpnia potrwa kampania Tymbarku Orzeźwiającego wykorzystująca telewizję, prasę i outdoor

Do sierpnia potrwa kampania Tymbarku Orzeźwiającego wykorzystująca telewizję, prasę i outdoor. Kampanię przygotowała agencja reklamowa Euro RSCG New Europe, a zakupem i planowaniem mediów zajął się Initiative Media.

Nowa kampania reklamowa Tymbarku Orzeźwiającego to swojego rodzaju zabawa skojarzeniowa pobudzająca wyobraźnie grupy docelowej. W lekki, nowoczesny sposób promuje logo, przedstawiając na białym tle charakterystyczne zielone kapsle z zawleczkami w niestandardowych sytuacjach. W telewizji, prasie i na plakatach zobaczymy różnie poukładane lub powyginane kapsle, które budzą skojarzenia z momentami konsumpcji.

Głównym celem reklamy jest wzrost świadomości marki Tymbark, ale również podtrzymanie dynamizmu i żywiołowości samej marki. Celem jest również umacnianie nowoczesnego i atrakcyjnego wizerunku marki oraz utwierdzenie obecnych użytkowników, że Tymbark Orzeźwiający reprezentuje bliskie im wartości.

Grupą docelową są osoby młode, mieszkające w dużych i średnich miastach, uczące się lub już pracujące. Są optymistami, lubią nowe doświadczenia, są aktywni, szukają sposobów na zaspokojenie swoich potrzeb oraz sposobów samorealizacji.

Dyrektor kreatywny Jacek Maciejewski

Creative Group Head Dorota Redźko

Zespół kreatywny

Anna Pągowska, Wojtek Ciszkiewicz

Przedstawiciel klienta Edyta Franczak

Przedstawiciele Client Service Joanna Łojko Anna Kozłowska-Rorat

Producent

Monika Zgórzak Luiza Doraczyńska
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kampania Tymbarku Orzeźwiającego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl