Wyniki Kanału Zero i Kanału Sportowego podczas Euro. Stanowski tłumaczy

Kanał Zero zanotował na YouTube większe liczby od Kanału Sportowego i Meczyków przy okazji spotkań reprezentacji Polski na Euro 2024. Komentarz w tej sprawie zabrał Krzysztof Stanowski.

Dominik Senkowski
Dominik Senkowski
Udostępnij artykuł:
Wyniki Kanału Zero i Kanału Sportowego podczas Euro. Stanowski tłumaczy

- Ostatni mecz Polaków, więc można podsumować, jak to wyglądało w internetach. Bardzo się cieszę, że Kanał Zero został zdecydowanym liderem - napisał na portalu X Krzysztof Stanowski. Następnie wskazał na najwyższą liczbę widzów na żywo w jednym momencie w programach youtubowych Kanału Zero, Kanału Sportowego i Meczyków po meczach grupowych naszej kadry na Euro 2024.  

  • Po Francji:Kanał Zero - 49 000Kanał Sportowy - 13 000Meczyki - 4000
  • Po Austrii:Kanał Zero - 52 000Kanał Sportowy - 13 000Meczyki - 4500
  • Po Holandii:Kanał Zero - 39 000Kanał Sportowy - 15 000Meczyki - 7000

Jak oglądały się trzy kanały z materiałami o Euro?

A jak to wygląda w zakresie odsłon poszczególnych nagrań? Studio po meczu z Francją zebrało dotychczas w Kanale Zero 437 tys. wyświetleń, w Kanale Sportowym 340 tys., a w Meczykach prawie 48 tys. W Kanale Sportowym był to jednak materiał trwający ponad dziewięć godzin na żywo, zawierający w sobie także studio przedmeczowe i komentarz samego spotkania. Nagranie przed meczem z Francją obejrzało zaś w Kanale Zero 127 tys. osób, a film przedmeczowy w Meczykach wyświetliło 41 tys. osób.

W przypadku starcia z Austrią audycja pomeczowa Kanału Zero zanotowała do dziś 522 tys. wyświetleń, a Kanału Sportowego 341 tys. W tym drugim przypadku ponownie trwała prawie 9 godzin, a uwzględniała także studio przed rozpoczęciem spotkania oraz komentarz meczu. Nagranie Kanału Zero przed starciem z Austriakami ma 186 tys. odsłon. Dwa materiały przed tym pojedynkiem w Meczykach zobaczyło 60 tys. i 75 tys. widzów, a studio pomeczowe 67 tys.

Jak było w pierwszym spotkaniu Polaków na Euro przeciwko Holandii? Kanał Zero wyemitował materiał, w którym pokazał łącznie studio przedmeczowe, komentarz w trakcie spotkania i studio pomeczowe. To nagranie uzyskało 527 tys. odsłon. Podobnie wyglądało to w Kanale Sportowym - jeden film obejmujący treści przedmeczowe, komentarz do samej rywalizacji na boisku i treści pomeczowe (296 tys. widzów). Nagranie po spotkaniu z Holendrami w Meczykach zebrało 76 tys. widzów, a przedmeczowe filmy 88 tys. i 45 tys.

Jeden z użytkowników portalu X odpisał Stanowskiemu: “Stano, podałes statystyki wygodniejsze dla Kanalu Zero, widzę np. wczorajsze programy po meczu, KS 243 tys. wyświetleń, Zero 348 tys. więc różnica znacznie mniejsza. Dziennikarz odpisał mu: “No nie, musisz sprawdzić czas trwania programu. My mamy program przedmeczowy i pomeczowy rozbity na dwie transmisje. Oni robią całodzienny stream, żeby w totalu to lepiej wyglądało.”

Wielu ekspertów i zaangażowanych dziennikarzy

Gośćmi Kanału Zero w trakcie mistrzostw Europy są m.in. były selekcjoner Czesław Michniewicz czy dziennikarz Przemysław Pełka. W nagraniach pojawiają się także m.in. Krzysztof Stanowski, Andrzej Twarowski i Przemysław Rudzki. W Kanale Zero gościnnie obecni są m.in. byli selekcjonerzy Jerzy Brzęczek oraz Jerzy Engel czy były piłkarz Marek Koźmiński. Do tego stali eksperci i współtwórcy m.in. Mateusz Borek, Michał Pol, Tomasz Smokowski, Robert Podoliński czy Jakub Wawrzyniak.

W Meczykach występują m.in. dziennikarze Tomasz Włodarczyk, Łukasz Wiśniowski i Mateusz Święcicki, a gośćmi są m.in. Zbigniew Boniek, Michał Żyro i Tomasz Kupisz. Kanał Meczyków ma obecnie 196 tys. obserwujących na YouTube, Kanał Sportowy 998 tys., a Kanał Sportowy 1,17 mln subskrybentów. 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kampanie świąteczne bardziej efektywne? Nowe aktualizacje YouTube Shorts

Kampanie świąteczne bardziej efektywne? Nowe aktualizacje YouTube Shorts

Edelman zatrudnia Annę Vogt na stanowisko global chief strategy officer

Edelman zatrudnia Annę Vogt na stanowisko global chief strategy officer

Igor Ruczyński przeszedł z Dentsu Polska do MyShopTV

Igor Ruczyński przeszedł z Dentsu Polska do MyShopTV

Nowy sezon serialu "Klangor" w Canal+. Jest zwiastun i zdjęcia

Nowy sezon serialu "Klangor" w Canal+. Jest zwiastun i zdjęcia

Valkea: 25 lat, 100 ekspertów, jedna z największych niezależnych agencji marketingowych w Polsce
Materiał reklamowy

Valkea: 25 lat, 100 ekspertów, jedna z największych niezależnych agencji marketingowych w Polsce

Rosja zjadła zysk polskiego giganta odzieżowego. Sinsay napędza sprzedaż

Rosja zjadła zysk polskiego giganta odzieżowego. Sinsay napędza sprzedaż