SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ekspresowo potrzebna agencja mediowa do kampanii o referendum. Budżet wynosi 3,5 mln zł

Kancelaria premiera tylko do 13 września czeka na oferty od agencji mediowych w przetargu dotyczącym zakupu powierzchni reklamowej - dowiedziały się Wirtualnemedia.pl. Chodzi o kampanię dotyczącą referendum, które odbędzie się 15 października br. Budżet na zaplanowane działania wynosi 3,5 mln zł. 

Mateusz Morawiecki, fot. screen z youtube'aArticle

Przetarg Kancelarii Prezesa Rady Ministrów dotyczy zakupu powierzchni reklamowych w okresie od dnia zawarcia umowy do 15 października br (wtedy odbędą się wybory parlamentarne i referendum).

Dokładnie chodzi o zakup powierzchni reklamowych na billboardach i nośnikach typu digital OOH w okresie od 1 do 15 października br., zakupu powierzchni reklamowej w prasie w okresie od 2 do 13 października br. oraz zakupu powierzchni reklamowej w social mediach i internecie oraz emisji spotów wideo w kinach w okresie od 29 września br. do 13 października br. 

Budżet zaplanowanych przez KPRM działań wynosi ok. 3,5 mln zł. 

O wyborze zwycięskiej agencji zdecyduje tylko i wyłącznie cena - nie ma innych kryteriów wyboru najlepszej oferty. 

Przetarg prowadzony jest w trybie przyspieszonym. Kancelaria premiera wyjaśnia, że skrócenie terminu składania ofert (2 tygodnie łącznie z weekendami) wynika z konieczności przeprowadzenia działań informacyjnych na temat ogólnopolskiego referendum, które odbędzie się 15 października. KPRM podkreśla, że chodzi w szczególności o przedstawienie ogółowi społeczeństwa informacji mających na celu wyjaśnianie treści pytań i zaproponowanych wariantów rozwiązań oraz udzielenie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania obywateli na temat referendum.

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 13 września br. 

Pod koniec czerwca br. KPRM wybrała firmę Cityboard Media w przetargu dotyczącym zakupu powierzchni reklamowych na nośnikach reklamy zewnętrznej. 

Do tej pory nie sfinalizowano z kolei przetargu z czerwca br., w którym kancelaria premiera wybierała pośrednika do zakupu powierzchni reklamowej w prasie. 

Dołącz do dyskusji: Ekspresowo potrzebna agencja mediowa do kampanii o referendum. Budżet wynosi 3,5 mln zł

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ja
Wszyscy propagandyści zajęci hejtowaniem opozycji? A dla przybyszów z Matplanety pewnie za małe pieniądze? Dajcie to Sakiewce, kupi dwie kamery internetowe i będzie git.
odpowiedź
User
Priorytety rządu PiS
A na podwyżki dla nauczycieli pieniędzy nie ma. Tymczasem kasa na bezsensowne referendum (z pytaniami uwłaczającymi inteligencję obywateli) i jego promocję jest.
odpowiedź
User
Ryszard Mroczek
I tu wchodzi Sigma Bis. Cała na biało....
odpowiedź