SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kolejne odejścia z „Dziennika Gazety Prawnej”

Trzy osoby z Działu Projektów Korporacyjnych „Dziennika Gazety Prawnej” (Infor PL) z końcem stycznia złożyły wypowiedzenia – dowiedziały się Wirtualnemedia.pl. Odchodzącą dyrektorkę działu Katarzynę Dyniec na stanowisku zastąpi Anna Beczek.

Z końcem stycznia br. Katarzyna Dyniec, Rafał Zieliński i Magdalena Wiśniewska z Działu Projektów Korporacyjnych (obecnie w strukturze Centrum Reklamy) „Dziennika Gazety Prawnej” złożyli wypowiedzenia. Swoje odejście potwierdziła nam Dyniec, która była dyrektorką działu.

- Potwierdzamy, że z Działu Projektów Korporacyjnych Centrum Reklamy odchodzą wyżej wymienione osoby - przekazała nam Beata Rzymowska, dyrektor Biura Zarządzania Kapitałem Ludzkim Inforu. - Od 1 marca na kierownika Działu Projektów Korporacyjnych awansowała Anna Beczek. Zadaniem jej zespołu będzie realizacja celów w 2024 roku. Jednocześnie informujemy, że Grupa Infor w ostatnich miesiącach zwiększyła zatrudnienie o 30 nowych osób - dodała Rzymowska.

Dyniec była dyrektorką Działu Projektów Korporacyjnych od lutego 2021 roku. Z „DGP” związana od 2014 roku, była też project managerem. Wcześniej pracowała m.in. w Manager Media, Ringier Axel Springer Polska i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Jak pisaliśmy we wtorek, z „DGP” niedawno pożegnało się kilkoro dziennikarzy: Tomasz Żółciak, Klara Klinger i Grzegorz Osiecki. Jak podał „Presserwis”, z gazetą rozstaje się także dziennikarka Paulina Nowosielska (sama nie chciała odpowiedzieć na nasze pytania w tej sprawie), a na emeryturę przeszła PR menedżerka Grupy Infor Mirosława Piotrowska.

W trzecim kwartale ub.r. średnia sprzedaż wydania „Dziennika Gazety Prawnej” wyniosła 26 619 egz. (spadek o 10,31 proc. w porównaniu do trzeciego kwartału 2022 roku ) (dane PBC).

W 2022 roku przychody grupy kapitałowej Infor PL wzrosły o 7,5 proc. do 103,5 mln zł, a wynik netto poszedł w górę z 4,55 mln zł straty rok wcześniej do 11,07 mln zł zysku.

Dołącz do dyskusji: Kolejne odejścia z „Dziennika Gazety Prawnej”

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Chat GPT
Dla mnie to pestka
odpowiedź
User
Rysio
Dawno nic o Inforze nie było
odpowiedź
User
Tedi
Odeszło kilka osób, pewnie w ramach reorganizacji, skoro ich połączyli z biurem reklamy. Mały dział został łyknięty przez duży i dla niektórych nie było miejsca. Normalka. Przyjęli poza tym ponad 30. Czyli firma zwiększyła w sumie zatrudnienie o dwadzieścia kilka osób. Jest ruch w interesie. Ja bym się wolał dowiedzieć, kto przyszedł i po co.
odpowiedź