SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Gójska w nowej audycji „7x24” w Polskim Radiu 24, emisja także w Telewizji Republika

Od najbliższej niedzieli w Polskim Radiu 24 tuż po godz. 9:00 będzie emitowana nowa audycja „7x24”, w której Katarzyna Gójska będzie prowadziła debatę z politykami wszystkich najważniejszych ugrupowań parlamentarnych. Program będzie można oglądać także w Telewizji Republika.

Katarzyna Gójska, fot. TV RepublikaArticle

- Polityka nie ma przerw. Dzieje się 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. W każdą niedzielę po godz. 9.00 będziemy starali się ją okiełznać. W studiu Polskiego Radia 24 spotkają się przedstawiciele wszystkich kluczowych sił parlamentarnych i będą musieli zmierzyć się z pytaniami i opiniami słuchaczy - opisuje Katarzyna Gójska, zastępczyni redaktora naczelnego „Gazety Polskiej”.

Słuchacze swoje pytania i poglądy będą mogli zgłaszać przez cały tydzień - telefonicznie i za pośrednictwem internetu. Najciekawsze wypowiedzi i pytania będą emitowane w audycji.

Każde wydanie audycji składać się będzie z czterech części tematycznych odnoszących się do najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. Będzie trwało do godz. 10:00.

- Na antenie Polskiego Radia 24, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę dostarczamy słuchaczom najważniejsze informacje i gorące komentarze. Audycja „7x24” jest kwintesencją tego co robimy w każdej minucie naszego programu - ocenia Paweł Piszczek, redaktor naczelny PR24.

Katarzyna Gójska, związana na stałe także z Telewizją Republika, od października ub.r. prowadzi w niektóre dni rozmowy z politykami w „Sygnałach dnia” radiowej Jedynki.

„7x24” będzie emitowane na żywo również w TV Republika. - Format programu „7x24” wpisuje się w newsowy profil naszej stacji i jestem przekonana, że podniesie on atrakcyjność Republiki. Dlatego będzie on nie tylko transmitowany na żywo w naszej telewizji, będą również nadawane powtórki programu „7x24” - uzasadnia Dorota Kania, redaktor naczelna stacji.

Będzie to kolejny program w TV Republika realizowany z innym nadawcą. Od lutego stacja w sobotę przed południem pokazuje cykl „Telewizja Republika na Jarmarku Wnet” tworzony wspólnie z Radiem Wnet.

Według badania Radio Track w pierwszym kwartale br. Polskie Radio 24 miało 0,5 proc. udziału w rynku słuchalności. Natomiast Telewizja Republika, według danych Nielsen Audience Measurement, w marcu br. miała 0,04 proc. udziału w rynku oglądalności.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Gójska w nowej audycji „7x24” w Polskim Radiu 24, emisja także w Telewizji Republika

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
EwA
Słyszałam zapowiedź w PR24. Czekam.
odpowiedź
User
radio
Polskie Radio 24 dużo lepsze od Tok FM. Poprawność językowa, szerokie spektrum prezentowanych poglądów, wyważone, niekrzykliwe tezy.
Będzie odczuwalne gdy kiedyś je zlikwidują lub przerobią. Dobrze, że powstało, teraz warto pomyśleć o rozszerzeniu zasięgu. Woim mieście tylko przez internet, co jednak ogranicza dotarcie do starszych osób, które chętnie by posłuchały, tak jak chętnie włączają TVP Info a nie TVN24.
odpowiedź
User
widz555
Właśnie jeszcze jednej takiej audycji jest spragniony wieści naród. I to w porze kilku innych klonów tego typu.
Oglądalność i słuchalność nie drgnie nawet o promil.
odpowiedź