SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Katarzyna Mazurkiewicz nową szefową TVN7 i TVN Fabuła. Zastąpiła Małgorzatę Jopek

Od początku stycznia 2019 roku obowiązki dyrektora programowego kanałów TVN7 i TVN Fabuła pełni Katarzyna Mazurkiewicz - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Zastąpiła Małgorzatę Jopek, która po 11 latach rozstaje się z Grupą TVN.

Katarzyna Mazurkiewicz Article

Mazurkiewicz do TVN dołączyła w 2017 roku, kiedy to rozpoczęła pracę w pionie programowym na stanowisku menedżera do spraw kreacji seriali.

W 2007 i 2012 roku współpracowała z TVP przy strategii budowania kanałów tematycznych. Była członkiem zespołu ds. wizerunku TVP. Współtworzyła i koordynowała projekt Multimedialnej Platformy Promocyjnej Polski, zaś wspólnie z TVP oraz Polskim Radiem wdrożyła portal Mapa Kultury. W 2015 roku została zastępcą dyrektora kanału TVP Polonia.

W swojej karierze zawodowej była też m.in.: pełnomocnikiem prezydenta Wrocławia ds. festiwali, współtworzyła Festiwal Filmu Polskiego w Nowym Jorku, pracując również w Instytucie Kultury Polskiej w Nowym Jorku, utworzyła program Polskie Inicjatywy była dyrektor artystyczną Greenpoint Festival. Piastowała również funkcje dyrektora Fundacji w Telewizji Kino Polska i wicedyrektora ds. rozwoju kultury w Narodowym Centrum Kultury.

Małgorzata Jopek, która po 11 latach rozstaje się z Grupą TVN, szefową TVN została jesienią 2017. W czerwcu 2018 zaczęła też kierować TVN Fabuła.

Udział TVN7 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 3,24 proc., a TVN Fabuła - 0,31 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Mazurkiewicz nową szefową TVN7 i TVN Fabuła. Zastąpiła Małgorzatę Jopek

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ona
Gratuluję KM, powodzenia
15 21
odpowiedź
User
jacek
Współczuję całej załodze TVN7 i TVN Fabuła. Niekompetentna i arogancka KM albo szybko stamtąd wyleci (jak z większości miejsc), albo doprowadzi do dużej zapaści stacji. Niejeden taki numer ma już na koncie. Jakbyście zastanawiali się, kto "pomógł" Magdzie Sroce w PISF, to...
42 11
odpowiedź
User
Konik
Za każdym razem zastanawiam się czy to powód do dumy mieć 20 różnych pracodawców.... nawet jeśli za każdym razem jest się "dyrektorem" ;-)
34 8
odpowiedź
User
ruda
Za każdym razem zastanawiam się czy to powód do dumy mieć 20 różnych pracodawców.... nawet jeśli za każdym razem jest się "dyrektorem"


dobre plecy;)
23 9
odpowiedź
User
M
Przyjemnie uzależnia ! Najlepsze hasło reklamowe. A Pani Dyrektor życzę powodzenia!
14 12
odpowiedź