SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Wójcik przechodzi z „Rzeczpospolitej” do „Dziennika Gazety Prawnej”

Katarzyna Wójcik od marca będzie zastępczynią szefowej jednego z działów części prawnej „Dziennika Gazety Prawnej” (Infor PL) – dowiedziały się Wirtualnemedia.pl. Dziennikarka po ponad 13 latach żegna się z „Rzeczpospolitą” (Gremi Media).

Katarzyna Wójcik (screen: YouTube/Rzeczpospolita)Katarzyna Wójcik (screen: YouTube/Rzeczpospolita)

Informację w rozmowie z Wirtualnemedia.pl potwierdza sama Wójcik. Od początku marca w redakcji „Dziennika Gazety Prawnej” obejmie stanowisko zastępcy kierownika działów Samorząd i Administracja oraz Kadry i Płace.

- W „Rzeczpospolitej” zostawiam współpracowników i kierownictwo, których bardzo cenię i z którymi przez lata bardzo dobrze mi się pracowało. Zmiana pracodawcy oznacza dla mnie awans i nowe wyzwania – podkreśla Wójcik w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Dziennikarka w dziale prawnym gazety pracowała od 2010 roku. W przeszłości była już związana z „DGP”: w latach 2008-2010, najpierw z „Gazetą Prawną”, a po połączeniu - z „Dziennikiem Gazetą Prawną”.

W trzecim kwartale ub.r. średnia sprzedaż wydania „Rzeczpospolitej” wyniosła 30 343 egz. (spadek o 11 proc. w porównaniu do trzeciego kwartału 2022 roku), zaś „Dziennika Gazety Prawnej” - 26 619 egz. (spadek o 10,31 proc.) (dane PBC).

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Wójcik przechodzi z „Rzeczpospolitej” do „Dziennika Gazety Prawnej”

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
XYZ
Z całą sympatią - mięso armatnie. Zorientuje się dopiero za jakiś czas a wtedy będzie już za późno...
odpowiedź
User
olo
Palą sorosowe srebrniki?
odpowiedź
User
Lola
Dobrze, że odeszła bo nic nie wnosiła, artykuły na poziomie szkoły podstawowej 😀
odpowiedź