SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kolejne osiem osób przeszło z Kantara do Minds & Roses

Agnieszka Rządca, Piotr Chojnowski, Anna Sokolik, Karol Kaczorowski, Piotr Podolski, Izabela Kuban, Ewa Kościelna i Małgorzata Szczepanek dołączyły do zespołu Minds & Roses. Ostatnio pracowały w firmie Kantar.

fot. Shutterstock.com Article

Agnieszka Rządca w Minds & Roses będzie prowadziła zespół badawczy w roli senior partner. Poprzednio wiele lat szefowała zespołowi badawczemu w Kantarze. Specjalizuje się w procesach decyzyjnych klientów, głównie obszarze usług finansowych. Ekspertka w zakresie Customer Experience. Autorka i główna koordynatorka ważnych projektów syndykatowych w branży finansowej.

Piotr Chojnowski w Minds & Roses jako senior partnera będzie szefem zespołu badawczego.W Kantarze pracował dla największych klientów z sektora telco, retail, nowych technologii oraz e-commerce. W swojej karierze przeprowadził ponad 1 000 projektów ilościowych.
 
Anna Sokolik dołączyła do w Minds & Roses na stanowisko partner. Zdobywała doświadczenia badawcze i analityczne w firmie Kantar. Jako managing consultant pracowała z kluczowymi klientami z branży telekomunikacyjnej, finansowej oraz automotive. Pasjonuje się eksploracją danych, modelowaniem i prognozowaniem zachowań konsumentów. Ukończyła Politechnikę Warszawską, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych, jako specjalistka od statystyki i badań operacyjnych.

Karol Kaczorowski był przez ostatnie 9 lat związany z agencją Kantar. Specjalizuje się w badaniach związanych z obszarami Customer Experience i Brand Strategy. Pracuje głównie z klientami z sektora technologicznego (usługi online/cyfrowe, e-commerce, telekomunikacja). Partner w Minds & Roses.
 
Piotr Podolski objął w agencji stanowisko partnera. Jest badaczem ilościowym, ekspertem od badań typu Mystery Shopper. W Kantarze pracował od 2010 roku. Prowadził strategiczne projekty dla największych organizacji w Polsce. Ma na koncie realizację kilkuset projektów z zakresu jakości obsługi klienta indywidualnego i korporacyjnego.
 
Izabela Kuban dołączyła do Minds & Roses na stanowisko senior consultant. Jest badaczką jakościową i ilościową. Specjalizuje się w projektach customer experience, wspierając firmy w efektywnym zarządzaniu doświadczeniem klienta. Prowadzi badania z zakresu powstawania i wdrażania produktów, efektywności modeli i standardów obsługi, satysfakcji i lojalności. Przez ostatnich 15 lat była związana z Kantarem.
 
Ewa Kościelna w Minds & Roses pracowac będzie jako senior consultant. To badaczka z 10-letnim doświadczeniem. Prowadzi projekty z zakresu potrzeb i oczekiwań klientów, standardów obsługi a także badania dotyczące zarządzania relacji z pracownikami. Dla klientów z różnych branż (telco, finance, real estate). Specjalizuje się w badaniach ilościowych dla rynku deweloperskiego oraz dla klientów działających w branży nieruchomości.

Małgorzata Szczepanek przez ostatnie 8 lat związana była z Kantarem, gdzie zajmowała się ilościowymi projektami na rynku finansowym. Wspiera klientów w budowaniu skutecznych działań w obszarze Customer Expericence. Koordynuje projekty trackingowe dla głównych graczy rynku finansowego. Ukończyła Informatykę i Ekonometrię na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w badaniach z wykorzystaniem zaawansowanej analityki i modelowania danych. W Minds & Roses objęła stanowisko senior consultant.

Dołącz do dyskusji: Kolejne osiem osób przeszło z Kantara do Minds & Roses

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
obserwator
To już lawina odejść. Czyżby początek końca dużej niegdyś firmy?
0 2
odpowiedź