SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Komu w drogę, temu Raben

Nowy serwis internetowy Grupy Raben, międzynarodowej korporacji transportowej i logistycznej

Grupa Raben to międzynarodowa firma oferująca usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne, posiadająca oddziały na terenie Belgii, Holandii, Ukrainy i Polski. To 70 lat tradycji, 2200 środków transportu, 165 000 m2 powierzchni magazynowych i jeden serwis internetowy skupiający falę wiadomości w uniwersalne źródło informacji.

To już druga, po witrynie Fresh Logistics, wykonana przez eactive strona internetowa firmy wchodzącej w skład Grupy Raben. To dla nas ważny dowód zaufania i satysfakcji z dotychczasowej współpracy. Zakres i specyfika działalności Grupy Raben stanowi wyzwanie i szansę pokazania pełni możliwości eactive.

Od samego początku wędrówka po witrynie upływa pod znakiem elastyczności i wszechstronności. Uwagę zwraca aż sześć wersji językowych serwisu, element niezbędny biorąc pod uwagę międzynarodową działalność Grupy Raben. Praktyczny słownik pojęć natury transportowej i spedycyjnej, interaktywne mapki ilustrujące charakter usług w poszczególnych krajach, wygodne formularze kontaktowe i aplikacyjne - wszystko to powoduje, że każdy Internauta zawsze znajdzie to, czego szuka.

Na tym użyteczność serwisu się nie kończy. Baza danych wykorzystana w module zarządzania press roomem, pozwala administratorom witryny szybko i sprawnie edytować i uaktualniać wszelkiego rodzaju informacje prasowe. Natomiast, dzięki połączeniu strony z systemem śledzenia przesyłek on-line, szybką i pewną informację, a zatem wymierne korzyści, odniosą klienci Grupy Raben.

Funkcjonalny charakter serwisu dodatkowo podkreśla jego oprawa graficzna. Fotografie, mapki i kolory są stosowane z umiarem, w taki sposób, by nie przysłonić merytorycznej warstwy przekazu. Jednocześnie obszerna galeria zdjęć jasno ilustruje fakt, że pojazdy Grupy Raben są dostosowane do działania w każdych warunkach drogowych. Nawet prezent dla Internautów w postaci wygaszacza ekranu, który zmienia swój wygląd w zależności od pory dnia, umacnia w przekonaniu, że zarówno w logistyce, jak i w Internecie elastyczność to podstawa.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Komu w drogę, temu Raben

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl