SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TTV nie pokaże kolejnej edycji programu „Betlejewski. Prowokacje”

W wiosennej ramówce 2017 roku TTV nie wyemituje kolejnego - piątego - sezonu programu „Betlejewski. Prowokacje”. - Trudno było nam już znaleźć tematy, które można by zrealizować w ramach formatu, który nie jest łatwy w realizacji - mówi nam Rafał Betlejewski, prowadzący cykl.

Rafał BetlejewskiArticle

Oznacza to, że pokazana jesienią ub.r. czwarta edycja cyklu była ostatnią.

- Decyzję o zakończeniu programu po czwartej serii podjęliśmy z dyr. programową TTV, Lidią Kazen jeszcze wiosną 2016 roku - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Rafał Betlejewski, prowadzący program. - Trudno było nam już znaleźć tematy, które można by zrealizować w ramach formatu, który nie jest łatwy w realizacji. Stacja ma swoje plany programowe, ale ja ze swojej strony mogę dodać, że dla mnie było to bardzo ważne ale i bardzo trudne doświadczenie. Prowadzenie tego programu wymaga poświęcenia olbrzymiej ilości emocji i sam byłem zmęczony. Prawdę mówiąc chciałbym przez chwilę poprowadzić „Familiadę” - dodaje.

Kanał w wiosennej ramówce br. nie pokaże również innego programu Betlejewskiego, który w TTV prowadził również audycję „DeFacto”.

Rafał Betlejewski nie wyklucza jednak współpracy ze stacją w przyszłości. - Jestem otwarty, jeśli pojawi się jakaś ciekawa propozycja - dodaje.

We wrześniu ub.r. Betlejewski w swoim programie pokazywał eksperyment zrealizowany w Radomiu: opublikowano fikcyjne ogłoszenie o pracę, po tym dwójka aktorów przeprowadzała rozmowy kwalifikacyjne z osobami autentycznie szukającymi zatrudnienia. Pokazano kilka rozmów m.in. to jak pewna kobieta zgodziła się na polecenie rekruterki zrobić 10 przysiadów, a grupa osób zaakceptowała informację, że w firmie mężczyźni za taką samą pracę zarabiają o połowię więcej od kobiet.

Po tym, jak Rafał Betlejewski w serwisie radia internetowego Mediumpubliczne.pl (którego jest redaktorem naczelnym) przedstawił kulisy realizacji tego eksperymentu, zaczęła się głośna dyskusja na temat programu. Eksperyment przede wszystkim we wspólnym oświadczeniu potępiła grupa redaktorów serwisu (m.in. Przemysław Szubartowicz, Paweł Sito, Monika Piątkowska, Leszek Talko i Anna Karolina Kłys), którzy zdecydowali się zakończyć współpracę z portalem.

Program „Betlejewski. Prowokacje” w TTV emitowany był od lutego 2015 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TTV nie pokaże kolejnej edycji programu „Betlejewski. Prowokacje”

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DR
Dziwnie macie dodawanie komentarzy i muszę podzielić... więc... Jakie trudno było znaleźć tematy??? Tak ciężko było sprawdzić mu priv na fejsie? Podrzucałem mu nowe tematy i dawałem źródło skąd mogą czerpać inne.
odpowiedź
User
DR
Poza tym to nic innego jak nasza polska wersja amerykańskiego programu What would you do, który bardzo lubiłem. Liczyłem na nowy sezon Prowokacji, obejrzeliśmy z rodziną wszystkie poprzednie i było sporo poruszających i pouczających momentów.
odpowiedź
User
DR
Serio, po oglądaniu tego człowiek bardziej zauważa co się dzieje wokół niego. Powinien lecieć na głównym programie, żeby większa liczba ludzi mogła to zobaczyć, bo ma on dobry wpływ.
odpowiedź