SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Koniec darmowych odcinków serialu „Ucho Prezesa”. Czas na płatne epizody

11 i 18 maja br. ukażą się dwa dodatkowe odcinki, pierwszego sezonu serialu „Ucho Prezesa”. Będą dostępne tylko za opłatą na serwisie ShowMax. Po nich twórcy robią wakacyjną przerwę i jesienią wrócą z nowym sezonem.

fot. showmax Article

30 kwietnia na YouTube zamieszczono ostatni, 14 odcinek serialu satyrycznego „Ucho Prezesa”. Po nim widzowie zobaczę jeszcze dwa odcinki tego sezonu, ale te dostępne będą wyłącznie na płatnej platformie ShowMax. - Odcinek 15 będzie nosił tytuł „Operacja Celofan”, zaś 16 - „Dobry Donald”. Oba będą stanowiły całość - mówi Wirtualnemedia.pl Magdalena Marzec odpowiadająca za komunikację ShowMaxu.

W pierwszym z dodatkowych odcinków w gabinecie prezesa pojawią się służby specjalne, którym udało się zlokalizować szpiega w jego najbliższym otoczeniu. Drugi z odcinków dostępnych tylko na ShowMax Marzec streszcza następująco: - Dobry specjalista od wizerunku wie, że nie jest sztuką stworzyć kogoś innego z plastycznego materiału. Ale jak z kogoś, kto od lat opiera się wszelkim zabiegom, stworzyć kogoś choćby odrobinę niepodobnego do siebie? Nic więcej nie powiem, nie będziemy spoilerować.

ShowMax nie zdradza, jaka jest oglądalność emitowanych u nich premierowych odcinków serialu „Ucho Prezesa”. - Czwartki to dla nas bardzo dobre dni - odpowiada enigmatycznie Marzec.

Śledząc liczbę odsłon na YouTube widać tendencję spadkową. Pierwszy odcinek „Ucha Prezesa” zanotował jak dotąd ponad 8,9 mln wyświetleń, drugi - 7,2 mln, trzeci - 7,9 mln, czwarty - 7,7 mln, piąty - 5,2 mln, szósty - 4,8 mln, siódmy - 4,7 mln, ósmy - 5,4 mln, dziewiąty - 5,6 mln, dziesiąty - 4,3 mln, jedenasty - 4,4 mln, dwunasty - 4,7 mln, trzynasty - 4,3 mln, zaś ostatni, zamieszczony 30 kwietnia – 2,2 mln.

Po wakacyjnej przerwie we wrześniu „Ucho Prezesa” powróci na tych samych zasadach. W czwartki premiera będzie na serwisie, dla abonentów ShowMax, w poniedziałek - na serwisie YouTube. Znowu będzie 14 odcinków, plus dodatkowe dwa specjalne odcinki na finał serii.

ShowMax miał swoją premierę w Polsce w lutym. W kwietniu mógł już pochwalić się rozpoznawalnością na poziomie 35 proc.

Przez dwa tygodnie filmy i seriale za darmo na ShowMax można oglądać za darmo, później kosztuje to 19,90 zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Koniec darmowych odcinków serialu „Ucho Prezesa”. Czas na płatne epizody

35 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Aspen
Czy dwa dodatkowe odcinki, coraz słabszego z odcinka na odcinek, serialu zachęcą mnie do zakupu pakietu ShowMax?
Nie.

I wątpię, by taki zabieg zachęcił kogokolwiek. Być może jakiś odsetek nabierze się na ten prymitywny chwyt, ale raczej spodziewałbym się, że odcinki pojawią się w "drugim obiegu" aniżeli wzrostu zainteresowania ShowMaxem.
76 55
odpowiedź
User
Ała
Ucho ma kilka milionów widowni. A że tu jest Polska, to zawsze będą dostępne bezpłatnie.

Prezes się zdenerwuje, gdy pojawią się procesy o nielegalne rozpowszechnianie Ucha prezesa. Bo i tak wszystko pójdzie na jego konto.
36 14
odpowiedź
User
Wojteq
Błąd. Program nie jest AŻ TAK dobry, żeby za niego płacić, a tym bardziej mieć jakiekolwiek poczucie straty w związku z nieobejrzeniem kolejnego odcinka. Poziom idealny na youtube i tyle.
61 23
odpowiedź
User
Weronika
Płacić za oglądanie takiego czegoś? Dobre sobie! Ani mi się śni.

Więcej powiem: nawet gdyby to mnie płacono za oglądanie, nie zgodziłabym się oglądać tego antyPiSowskiego widowiska.
27 95
odpowiedź
User
Anastazy
Przestałem oglądać po 3 odcinku - rozlazłe
34 44
odpowiedź