SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Koniec sporu w Grey Group Polska. Niezgoda i Suchecki sprzedali udziały WPP

Paweł Niezgoda i Grzegorz Suchecki zdecydowali się sprzedać holdingowi WPP swoje udziały w Grey Group Polska. To koniec sprawy sądowej toczącej się od początku ub.r.

Koniec sporu w Grey Group Polska. Niezgoda i Suchecki sprzedali udziały WPP

Paweł Niezgoda i Grzegorz Suchecki zostali zwolnieni z Grey Group Polska w ub.r. z powodu niesatysfakcjonujących wyników finansowych. Niezgoda był w firmie prezesem, a Suchecki - dyrektorem kreatywnym, ponadto obaj byli jej mniejszościowymi udziałowcami. Ich zdaniem zostali zwolnieni bezprawnie, dlatego skierowali sprawę do sądu.

Trwające ponad rok postępowanie właśnie się zakończyło: Paweł Niezgoda i Grzegorz Suchecki zdecydowali się zbyć swoje udziały w Grey Group Polska na rzecz WPP, a wszelkie roszczenia obu stron zostały zaspokojone. Grey Group i WPP nie ujawniają, ile zapłacili Niezgodzie i Sucheckiemu za ich udziały i rezygnację z dalszych roszczeń.

Grey Group jako holding działa w Polsce od czerwca 2008. W skład firmy wchodzą agencje reklamowe Grey Worldwide Warszawa i Testardo Gram oraz agencja public relations Cohn&Wolfe. Prezesem Grey Group Polska zarządzają obecnie Rafał Baran jako dyrektor zarządzający oraz Gabor Toth, dyrektor sieci Grey Group na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Koniec sporu w Grey Group Polska. Niezgoda i Suchecki sprzedali udziały WPP

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gemma
Podobno za 160 000 dolarów.
8 8
odpowiedź
User
bell
Chyba z 600 tysięcy.
8 8
odpowiedź
User
Inwestor
Jak to takie cyfry, To akcje Greya mocno spadły :)
8 8
odpowiedź