SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Koniec Wydarzeń w TV PULS

Od 29 maja "Wydarzenia" zostaną zastąpione przez kilkuminutowy "Serwis Pulsu". Pracę straci 2/3 zespołu

Ostatnie wydanie "Wydarzeń" Telewizja Puls wyemituje we wtorek o 20.00. Wydawcą programu będzie Krzysztof Karwowski a poprowadzi je Magda Mołek.

"Przygotowujemy, obok bieżących informacji dwa materiały pożegnalne - o nas, osobach, które tworzyły "Wydarzenia" (na wesoło, bez "wzruszających" pożegnań)" - mówi nam Krzysztof Karwowski.
"Tego dnia zespół Wydarzeń kończy pracę. Wszyscy pracownicy (dziennikarze, kierownicy produkcji, operatorzy, montażyści, graficy etc.) otrzymują miesięczne odprawy. Pracę w "Serwisie Pulsu" zachowa ok. 20 osób czyli 1/3 zespołu" - dodaje Krzysztof Karwowski.

W TV PULS zostają na pewno:
wśród dziennikarzy m.in.: Piotr Michalak, Jarosław Kuś i Piotr Gursztyn,
sport: Mariusz Jankowski i Rafał Patyra,
Pogoda: Katarzyna Trzaskalska.

" Serwis Pulsu nie będzie klasycznym fleszem - nie będzie "sieczką" informacyjną typu "Teleexpress" (to znaczy, nie będziemy starali się zmieścić wszystkich informacji z dnia). Ograniczymy się do najważniejszych informacji, czyli tak zwanych headline'ów zwanych w niektórych stacjach - forszpanem. Będzie więc składał się z dwóch głównych materiałów krajowych, jednego głównego zagranicznego, flesza zagranicznego i ew. jednego krótkiego materiału "michałka" lub np. graficznego sondażu. W czerwcu mocny nacisk kładziemy, dzięki współpracy z Polsatem, na Mistrzostwa Świata w Korei/Japonii i tu niespodzianka : Serwis Pulsu będzie zaczynał się właśnie od - sportu. Pogoda, również pozostaje "prawie" w niezmienionej formie" - mówi nam Krzysztof Karwowski.

Nowy program informacyjny TV PULS - "Serwis Pulsu" będzie emitowany raz dzień o 20.00 i będzie trwał około 14 minut. I tak: sport ok. 3 minut, informacje krajowe/zagraniczne ok. 8 minut, pogoda do 3 minut. Tuż po nim na antenie stacji pojawią się "Pytaniami Krzysztofa Skowrońskiego".

Szefem zespołu został Krzysztof Karwowski, dotychczasowy zastępca Ameli Łukasiak.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Koniec Wydarzeń w TV PULS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl