SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Konkurs na prezesa i członków zarządu Taurona do 16 lutego

Rada nadzorcza spółki Tauron Polska Energia ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa i czterech członków zarządu w związku z kończącą się kadencją obecnego zarządu. Zgłoszenia kandydatów na te stanowiska można zgłaszać do 16 lutego.

Konkurs na prezesa i członków zarządu Taurona do 16 lutego

Otwarcie zgłoszeń nastąpi 16 lutego 2011r. o godzinie 16:00 w siedzibie spółki w Katowicach.

"Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami, podczas których zostanie dokonana ocena kandydatów, będą przeprowadzane przez radę nadzorczą w dniu 24 lutego 2011 r. od godz. 9:00 w siedzibie spółki. W przypadku dużej ilości kandydatów rozmowy będą kontynuowane w dniu 25 lutego 2011 r. O dopuszczeniu do rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie do dnia 21 lutego  2011 r. do godz. 15:00" - czytamy w ogłoszeniu.

Tauron opublikował także ogłoszenia o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska czterech wiceprezesów: ds. strategii i rozwoju, ds. korporacji, ds. ds. ekonomiczno-finansowych i ds. handlowych. Terminy w tych postępowaniach są takie same, jak w przypadku konkursu na stanowisko prezesa.

Narastająco w I-III kw. 2010 roku spółka miała 701,60 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 628,28 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 10950,86 mln zł wobec 10031,05 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Konkurs na prezesa i członków zarządu Taurona do 16 lutego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl