SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Konkurs w Komunikatorze Tlen.pl

Zakończył się właśnie konkurs organizowany przez Portal o2.pl. Akcja trwała cały marzec i zachęcała internautów do korzystania z Komunikatora Tlen.pl

Konkurs "Ja plus 5" - bo tak brzmiała jego nazwa, polegał na zarekomendowaniu Komunikatora 5 (i więcej, bo każdy mógł zwiększyść swoje szansę wysyłając kolejne partie rekomendacji) znajomym. Internauta zapoznając się z treścią konkursu zostawał poinformowany o możliwości wygrania jednej z ponad 70 nagród, w tym jednego z trzech telefonów komórkowych. Na konta znajomych trafiły powiadomienia z zachętą do korzystania z Komunikatora Tlen.

Celem akcji było zwiększenie liczby osób stale korzystających z Komunikatora Tlen. Pomysł konkursu i kreacje wykonał zespół o2.pl, którego Komunikator Tlen.pl jest częścią. W promocji wykorzystano takie elementy jak komunikaty, billboardy i boksy reklamowe. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, materiały promocyjne - poprzez rekomendacje 52 tys. znajomych - dotarły w sumie do ponad 190 tys. internautów.

Komunikator Tlen.pl - jest częścią Portalu o2.pl i jednym z najpopularniejszych na rynku programów typu komunikator internetowy. Innowacyjność, nowoczesność i niepowtarzalny klimat graficzny, to cechy które przyciągają i "dotleniają" dziennie 4 tys. użytkowników. Każdego miesiąca z Komunikatora Tlen.pl korzysta 650 tys. osób, dziennie 260 tys. Tlen.pl wystartował w 2001 roku, jako pierwszy polski komunikator "drugiej generacji", oferujący unikalną możliwość komunikacji nie tylko z jednym (własnym) systemem, ale również z obcymi. Tlen.pl szybko zyskał popularność m.in. dzięki wprowadzeniu w sierpniu 2002 roku, pierwszej w Polsce usługi bezpłatnych rozmów głosowych VoIP. Od 15 maja 2003 roku, Komunikator Tlen.pl jest pionierem na rynku rozwiązań "mobilnych", oferując dostęp do systemu przez telefon komórkowy i inne urządzenia przenośne - TlenMobile. W maju 2003 roku Tlen.pl jako pierwszy polski komunikator, wraz z operatorem telekomunikacyjnym Energis Polska, zaoferował internautom usługę ogólnopolskiego numeru dostępowego do internetu - TlenDostęp.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Konkurs w Komunikatorze Tlen.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl