SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Konsorcjum profile i profile-dialog wygrało przetarg

... na przeprowadzenie ewaluacji programu "Inicjatywa"

Konsorcjum agencji profile i profile-dialog wygrało w przetargu na przeprowadzenie ewaluacji programu "Inicjatywa" ogłoszonym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Celem przygotowanego projektu badawczego jest ocena skuteczności programów pomocowych dla górnictwa i hutnictwa finansowanych z funduszy unijnych oraz rządowych. Kontrakt przewiduje przeprowadzenie badań jakościowych na reprezentatywnej próbie osób, które odeszły z branży górniczej lub hutniczej w ramach procesu jego restrukturyzacji oraz skorzystały z programu "Inicjatywa". Ocenie będzie poddana zarówno skuteczność, jak i trwałość efektów osiągniętych w pierwszym etapie funkcjonowania Programu. Określona zostanie także trafność zaproponowanych w Programie rozwiązań. Zakończenie projektu planowane jest na maj 2004 roku.

Agencja profile istnieje od października 1992 roku. Należy do dziesiątki największych firm public relations. Specjalizuje się w działaniach konsultingowo-badawczych związanych z analizowaniem i rozwiązywaniem różnego typu problemów społecznych oraz w działaniach z zakresu public relations - projektowaniu kampanii wizerunkowych, promocyjnych i edukacyjnych, organizowaniu wydarzeń specjalnych.

Świadczy usługi doradcze w zakresie komunikacji społecznej i komunikacji wewnętrznej. Agencja profile obsługuje między innymi TELEKOMUNIKACJĘ POLSKĄ SA, British American Tobacco, Eli Lilly Polska, Złote Tarasy/ING Real Estate, Grupę PZU, MMC Car Polska/Mitsubishi Motors, Chem Trans Logistic Holding Polska S.A. Agencja profile jest członkiem - założycielem Związku Firm Public Relations.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Konsorcjum profile i profile-dialog wygrało przetarg

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl