SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Księgarnia, przewodniki oraz reportaże w Internecie

Nowe moduły w portalu turystycznym VTrip

Polski Portal Turystyczny VTrip.pl www.VTrip.pl wprowadza nowe moduły informacyjne umożliwiające internaucie poszerzenie wiedzy na temat wybranego miejsca podróży, regionu, jak i kraju. Nowe rozwiązania to miedzy innymi informacje o państwach, wiadomości z przewodników, reportaże oraz księgarnia.

"Mamy świadomość, że zadowolenie użytkownika związane jest z uzyskaniem przez niego kompleksowej informacji w jednym miejscu i czasie. Zastosowanie takiego podejścia związane jest z koniecznością podnoszenia standardów, a także zapewnienia wysokiej obsługi klienta. Większość wirtualnych biur podróży w Polsce, a także portali turystycznych ogranicza się tylko do sprzedaży ofert, natomiast VTrip.pl łączy sprzedaż ofert z merytoryczną informacją na temat miejsc podróży", mówi Szymon Szmigiel, specjalista ds. komunikacji w VTrip.pl.

W VTrip.pl użytkownicy znajdą wiele cennych informacji, które z pewnością pomogą w przygotowaniu się do wycieczki, eskapady lub podróży zagranicznej. Użytkownik kupujący wycieczkę jest osobą specyficzną, poszukującą informacji kompleksowych na temat oferty, państwa, regionu i miejsca pobytu. Rozumiejąc potrzeby użytkowników portal VTrip.pl wprowadził nowe moduły, tzw. Vademecum podróżnika oraz Reportaże.

Istotną informacją dla osób korzystających z wycieczek zagranicznych lub podróżujących we własnym zakresie są wiadomości na temat państwa lub regionu. Wybierając daną ofertę turystyczną na portalu VTrip.pl np.: Grecja - Rodos, użytkownik ma możliwość bezpośredniego zapoznania się z informacjami na temat Grecji, Rodos czy innej wyspy - Krety. Są to praktyczne zagadnienia istotne przy planowaniu podróży, takie jak kultura, bezpieczeństwo, lokalne środki transportu, etc. Ponadto użytkownik ma możliwość przejrzenia najbardziej aktualnych przewodników opisujących wybrane państwo i region. Rodzaj przekazywanych informacji pozwala użytkownikom zapoznać się bardzo dokładnie z wybranym przez niego miejscem podroży. W obecnej chwili użytkownik ma wszystkie istotne informacje potrzebne w podróży, w zasięgu kliknięcia.

Uzupełnieniem Vademecum są Reportaże z podróży, wiernie oddające atmosferę odwiedzanych miejsc. Możemy przeczytać reportaż z podróży do Kambodży, Birmy i Tajlandii, a także zapoznać się z dziennikiem wypraw do Chin, co ważne - uzupełnianym na bieżąco. Prawie wszystkie reportaże, artykuły i dzienniki wypraw są ilustrowane zdjęciami.

Dla osób podróżujący ważny rzeczą jest tak zwana "biblia" czyli przewodnik. Wychodząc naprzeciw użytkownikom portal VTrip.pl wprowadził do swojej ofert Księgarnię. VTrip.pl rozpoczął współpracę z Wydawnictwem "Bezdroża" specjalizującym się w przewodnikach turystycznych po regionach Europy Środkowo-Wschodniej oraz z Hachette Livre Polska sp. z o.o. wydającym przewodniki turystyczne w ramach światowej serii Eyewitness Travel Guide. Obecna współpraca pozwoli VTrip.pl na dopełnienie istniejącej już oferty, a użytkownik będzie miał dostęp do wielu przewodników opisujących państwa, regiony oraz miasta całej Europy i świata. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Księgarnia, przewodniki oraz reportaże w Internecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl