SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lato w Czwórce: nowe audycje i relacje z festiwali muzycznych

W poniedziałek 30 czerwca radiowa Czwórka wprowadzi letnią ramówkę, która obowiązywać będzie do końca września. Na antenie zadebiutują programy „Prywatnie w Czwórce” i „PlenAir”. Pojawią się również relacje z festiwali muzycznych.

Article

W letnich audycjach pojawią się tematy związane m.in. ze sposobami spędzania wolnego czasu, poszukiwaniem prac sezonowych, podejmowaniem praktyk wakacyjnych, a także z ofertą koncertową, festiwalową i kulturalną. Zmiany w letniej ramówce dotyczą przede wszystkim nowych cykli tematycznych w poszczególnych audycjach.

W każdą niedzielę na antenie Programu IV Polskiego Radia emitowana będzie nowa audycja Katarzyny Węsierskiej „Prywatnie w Czwórce” (godz. 14.00-15.00) prezentująca wywiady z aktorami, muzykami, politykami, dziennikarzami i naukowcami.

Również w niedzielę, w godzinach 15.00-17.00, wysłuchać można audycji „PlenAir”. Jest to cykl wyjazdowy, który stacja rozpoczęła już w połowie czerwca. Mobilne studio odwiedza różne miasta, a gośćmi audycji będą m.in. artyści, sportowcy i organizatorzy wydarzeń kulturalnych. Dla uczestników imprez plenerowych stacja przewidziała dodatkowe atrakcje.

Niedzielną audycję Macieja Szajkowskiego „Folk Off” wydłużono o godzinę. Program emitowany będzie teraz od 21.00 do 23.00.

Tematyka audycji „Na cztery ręce”, nadawanej w poniedziałki od 23.00 do 1.00, zostanie poszerzona o zagadnienia psychologiczne. Na antenę powróci prowadzący Tomasz Kosiorek, który zachęci słuchaczy do zadawania pytań i zgłaszania tematów, o których chcieliby dowiedzieć się więcej.

Na antenie Programu IV pojawi się również program „Letni leżak Czwórki”, nadawany z polskich kurortów turystycznych w co drugi piątek miesiąca. Kolejną nowością będzie „Raz na górze, raz na dole”, czyli program realizowany na przemian z miejscowości położonych na północy i na południu kraju, którego celem jest pokazanie różnorodności atrakcji turystycznych Polski.

W cyklu „Letnie festiwale muzyczne” pojawią się relacje z festiwali, m.in. Audioriver w Płocku, Ostróda Reggae Festiwal czy Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku.

Z danych Radio Track wynika, że średni udział radiowej Czwórki w okresie od marca do maja br. wyniósł 0,5 proc. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lato w Czwórce: nowe audycje i relacje z festiwali muzycznych

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bis
Najbardziej zadowolony jestem z powrotu Tomasza Kosiorka.
13 8
odpowiedź