SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Legia Warszawa: Adam Dawidziuk naczelnym serwisu, Michał Łukasiewicz szefem social media

Pracę w Legii Warszawa zaczęli Adam Dawidziuk i Michał Łukasiewicz. Dawidziuk, poprzednio związany z „Przeglądem Sportowym”, został redaktorem naczelnym serwisu Legia.com, a Łukasiewicz, wcześniej dyrektor zarządzający Catvertiser.com - szef mediów społecznościowych w klubie.

Od lewej: Seweryn Dmowski, Michał Łukasiewicz, Izabela Kruk, Adam Dawidziuk, fot. Legia Warszawa Article

Adam Dawidziuk jako redaktor naczelny serwisu Legia.com będzie kierował zespołem redagującym stronę. Poprzednio przez 11 lat pracował jako dziennikarz „Przeglądu Sportowego”, opisywał przede wszystkim krajowe rozgrywki piłkarskie.

Wcześniej pisał do „Życia Warszawy” i tygodnika „Nasza Legia”, współpracował też przy tworzeniu programów meczowych Legii Warszawa. Pracę w dziennikarstwie zaczął w 2002 roku jako redaktor serwisu Legia.Net, którego potem został redaktorem naczelnym oraz właścicielem. Jest współautorem „Księgi Stulecia Legii Warszawa”, która niebawem zostanie wydana przez PWN.

Michał Łukasiewicz dołączył do zespołu Legii pod koniec ub.r., odpowiada za obecność klubu w mediach społecznościowych oraz koordynuje pracę zespołu przygotowującego zdjęcia i wideo. Poprzednio przez półtora roku był dyrektorem zarządzającym Catvertiser.com.

Przedtem był menedżerem w firmach marketingowych Scializer, Isobar Polska, Mint Media i ARBOmedia Polska. Pracował też w redakcji sportowej „Super Expressu”, ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.

Dawidziuk i Łukasiewicz dołączyli do działu mediów i public relations Legii Warszawa, którym kieruje Seweryn Dmowski, związany z klubem od prawie półtora roku. Rzeczniczką klubu jest niezmiennie Izabela Kruk (z domu Kuś).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Legia Warszawa: Adam Dawidziuk naczelnym serwisu, Michał Łukasiewicz szefem social media

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jancio
A co z Kowalem? Bo tam robił ostatnio jako red. nacz.
10 9
odpowiedź
User
giggs
Nie poddawaj się ukochana ma, nie poddawaj się Legio Warszawa!
9 10
odpowiedź
User
Wojtas
Wielgas gratki jedziesz!
9 9
odpowiedź
User
Sebastian
PODPIS POD ZDJĘCIEM: Izabela Kruk? A nie Izabela Kuś - rzeczniczka prasowa klubu?
9 10
odpowiedź
User
Sebastian
PODPIS POD ZDJĘCIEM: Izabela Kruk? A nie Izabela Kuś - rzeczniczka prasowa klubu?


Przepraszam. Nie doczytałem do końca. Wybaczcie.
9 9
odpowiedź